www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

The ROCK (Tribute to AC/DC) cauta un nou basist


Uhtred
 Share

Recommended Posts

Dragi prieteni, trupa The ROCK se pregateste pentru primul turneu international, insa are nevoie de un nou basist. Daca ti-ai dorit intotdeauna sa canti piesele titanilor de la AC/DC, vrei sa faci parte din cel mai dinamic proiect tribut din Romania si sa traiesti experienta unica a unui turneu in afara granitelor tarii acum este sansa ta. Trimite-mi un mesaj privat cu numele, numarul tau de telefon, email, facebook si cateva cuvinte despre tine. Ce cautam noi? Un muzician talentat, pasionat, profesionist, sa poata canta cu vocea partile de backing vocals, de preferat cu instrumentul potrivit, disciplinat, fara vicii ascunse, fun loving. Parul lung poate fi un avantaj, conform imaginii personajului ( Clif Williams ). 
Daca esti interesat sa faci parte din trupa The ROCK, te invitam sa inveti partile de bass la doua cantece: Back in Black si High Voltage Rock'n Roll variantele live at Donnington. Casting-ul va avea loc Marti 28 noiembrie la sala de repetitii din incinta fabricii Flaros.

 

Trimite-mi pe pm datele de contact si te vom lamuri cu toate detaliile.

 

Join the team and rock on!!!

20D177AF-DF4B-42AB-99FD-F8CA3207C021.jpeg

A9C898DD-57CA-4A25-855A-900BCFFD9954.jpeg

7B04E3E0-E7CC-40C9-A127-4D2D4ED41D7E.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • vektor pinned this topic
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Bună seara ! Sunt Nicu Șandru, nu am nici un fel de viciu, basist cu experiență, posed stație head Markbass de 300 w cu cabinet Fender cu 2 x 10 țoli, bas Fender Squaier Jazz bass. Telefon 0723591010

Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Salutare tuturor !
Știu că au trecut 4 ani, dar eu susțin ideea de tribut a oricărei trupe, indiferent de gen, cred cu tărie că e o provocare care ajută fiecare instrumentist si vocalist ; dacă mai este valabil, dați un semn.

Trimis de pe al meu SM-T595 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.