www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mix și Master (Prefer Logic Pro)


RockyVlad
 Share

Recommended Posts

Am lucrat în ultimele luni la câteva melodii, am plătit tot felul de indivizi de pe internet să îmi facă mix și master, iar acum realizez că nu sunt mulțumit de rezultat. Caut pe cineva (care să folosească, de preferat, Logic Pro) care să scoată tot ceea ce este mai bun din înregistrările mele. Este posibil să fie necesară și refacerea unor părți vocale, dar discutăm despre asta ulterior.

 

Nu sunt interesat de servicii ieftine și proaste, deja am irosit suficient de mulți bani. Aș prefera ca studioul să fie în București, dar m-aș putea deplasa și în Constanța, Ploiești sau alt oraș aflat la o distanță rezonabilă. Chiar dacă nu înregistrez, vreau să discutăm față în față și să fiu prezent la tot procesul.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt inginer de sunet si colaborez cu patru studiouri din Bucuresti, fiecare cu avantajele sale. Te pot ajuta cu finalizarea productiei (inregistrari/mix/master) si desigur ca vei participa la fiecare etapa, programul il facem de comun acord. Daca te intereseaza, trimite-mi mesaj, sau vorbim direct la tel: 0740 235 884.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.