www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
Crypto

expirat vând [EXPIRAT] DSLR Canon 1D Mark III (excelent)

Recommended Posts

Pret: 3500 RON
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Accept schimburi

Canon 1D Mark 3

In stare foarte buna, numarul de cadre real se poate determina doar la Canon insa as preconiza ca are in jur de 70.000 cadre, poate chiar si mai putin.

Ultimul pret la F64.ro (anul trecut) a fost la reducere 6800 RON scazut de la 14730 :) 

sunt al doilea proprietar, primul l-a cumparat ca ii placea sa faca poze la pasari si avioane, eu l-am cumparat ca visam la seria 1D de cand eram adolescent (este al 3-lea 1D care il am)

In mare parte l-am folosit strict in casa pentru poze la chitare si poze tip glam in studio. 

vine cu incarcatorul original dual si doua baterii, una originala si una de calitate VHBL germania. Ambele duc in jur de 1k poze per charge. 

Display-urile sunt impecabile, cel din spate mare a fost protejat cu folie din sticla. are ultimul update de soft si este din generatia a doua de mk3-uri scoase de canon.

Se vinde deoarece intentionez sa fac saltul (de moft) la 1D Mk4 sau 1DX. Dar sunt dispus sa accept schimb si cu 5D Mk2 sau Mk3 (pentru cine e interesat) atat timp cat nu a fost forjat la nunti/botezuri. Totusi ofer o camera performanta mult mai scumpa si tinuta in puf. 

IMG_7042.JPG

IMG_7046.JPG

IMG_7057.JPG

IMG_7061.JPG

IMG_7063.JPG

• Like 3

Revine la vanzare la pretul de 2999 RON (fix).

Pot face pachet cu Canon 28-70 F2.8 L cu 4800 RON. Accept si anumite schimburi. In principiu le-am cumparat de moft, folosit destul de rar in ultimul timp. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.