Sign in to follow this  
Metal Head In

expirat vând [EXPIRAT] Rocktron Cyborg Digital Delay

Recommended Posts

Pret: 400 RON
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Accept schimburi

Este o pedală de delay foarte bună și versatilă , are tap tempo și posibilitate de conectare midi putând fi folosite / memorate în acest fel 64 de preseturi .

Foarte mișto sound , cald nu steril . Are cunoscutul chip Motorola DSP , care era și pe poate unele din cele mai cunoscute / apreciate procesoare de delay de rack Rocktron Intellifex , primele cu procesare a semnalului pe 24 bit.  

E construit ca un tanc perfect din metal , nu plasticăraie .

Vine cu adaptorul ei original Rocktron on tap , mai am și manualul de utilizare . 

O dau fiindcă mai am încă două delay-uri , și cam stă nefolosit , plus că am nevoie de bani pt. alte scule .

Când era la MC Music costa 800 ron

Eu vreau pe al meu 400 ron , cumpărătorul plătește transportul

Schimburi în principiu aș accepta numai cu un IBANEZ TS9 tube screamer 30th anniversary  , dacă are cineva de dat  , sau cu un noise gate bun preferabil Boss NS-2 

Puteți propune și alte schimburi , nu exclud , dar în principiu cam am tot

Nr. meu de tel. 0784291402

Mai jos am atașat și poze 

20170622_003351.jpg

20170622_003411.jpg

20170622_003443.jpg

20170622_003513.jpg

Edited by Metal Head In

Calitate de rack , tap tempo , preseturi reglabile independent. 

Nu are sens să dați o tonă de bani pe efectele de delay din ziua de azi , cu o tonă de butoane , și care sună ca navele spațiale.

Aveți nevoie de un delay care să sune organic cu o claritate foarte bună , iar Rocktron are aceste calități . Este una din fimele din USA , printre cele mai renumite în materie de efecte de chitară.

On 01.07.2017 at 07:00, Metal Head In said:

Calitate de rack , tap tempo , preseturi reglabile independent. 

Nu are sens să dați o tonă de bani pe efectele de delay din ziua de azi , cu o tonă de butoane , și care sună ca navele spațiale.

Aveți nevoie de un delay care să sune organic cu o claritate foarte bună , iar Rocktron are aceste calități . Este una din fimele din USA , printre cele mai renumite în materie de efecte de chitară.

PREȚUL SCADE LA 350 RON , AM NEVOIE URGENTĂ DE BANI PT. UN AMPLIFICATOR NOU .  

UN EFECT  DE SUPER CALITATE LA UN SUPER PREȚ , NU VĂD UNDE MAI GĂSIȚI UN DELAY ATÂT DE CALITATIV LA BANII ĂȘTIA . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.