www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
SolDiez

expirat vând [EXPIRAT] Set Fender Vintage Noiseless in Buc/Cta

Recommended Posts

Pret: 450 RON
Link producator: https://www.thomann.de/ro/fender_noisless_set_strat.htm
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Set de doze Fender Vintage Noiseless. Scrisul s-a sters si nu se mai vede decat de aproape, dar astea sunt. Valabile in Bucuresti in principiu, dar daca daca se arata cineva interesat in urmatoarele doua zile le pot lua cu mine in Constanta. Trimit si prin curier, dar prefer sa le dau prin apropiere :). Le-am luat mai mult din curiozitate, nefiind fan high gain, nu sunt chiar o prioritate si prefer sa le dau. Suna fain, am atasat poza si sound sample cu telefonul :)

450 de lei NE-Negociabil. Jumatate de pret sau mai putin chiar. Sunt fix dozele din topicul asta, in aceeasi stare:

.noiseless.mp4

noiseless.thumb.JPG.9ffd47af5e1f22f96400723f84b049c8.JPG

Pentru ca am mai primit intrebari in legatura cu asta, pentru cine citeste postul original, nu ma refeream ca sunt dozele high-gain, ci la faptul ca necantand cu distors prea des nu ma deranjeaza asa mult zgomotul. M-am exprimat eu prost. Vineri le pot lua in Constanta daca e cineva interesat. 380 de lei de sarbatori.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.