www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu noul RGC 4.0


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Salut,

Am o problema cu accesarea forumului de pe Tapatalk pentru Android - am facut azi update la aplicatie si nu ma mai lasa deloc sa ma loghez pe forum. Cand introduc username-ul si parola imi da o eroare cum ca:

"Server error occurred: '1 Call to Undefined method IPS\Login::forms()(MbqRdEtUser.php:29)'"

Pe celelalte forumuri pe care sunt inregistrata pe contul asta de Tapatalk ma pot loga fara nicio problema, numai pe rgc nu merge. 

Nu mai zic ca de multe luni incoace nu mai primesc nicio notificare din Tapatalk pentru postari noi, mesaje etc. (desi NU am dezactivat nimic din setari sau ceva, la notificari sau battery saving).

Any ideas...?

EDIT: Am dat inclusiv reset all settings la aplicatie, si tot nimic...

Edited by mike_KidLazy
Link to comment
Share on other sites

Acum 51 minute, mike_KidLazy a spus:

Salut,

Am o problema cu accesarea forumului de pe Tapatalk pentru Android - am facut azi update la aplicatie si nu ma mai lasa deloc sa ma loghez pe forum. Cand introduc username-ul si parola imi da o eroare cum ca:

"Server error occurred: '1 Call to Undefined method IPS\Login::forms()(MbqRdEtUser.php:29)'"

Pe celelalte forumuri pe care sunt inregistrata pe contul asta de Tapatalk ma pot loga fara nicio problema, numai pe rgc nu merge. 

Nu mai zic ca de multe luni incoace nu mai primesc nicio notificare din Tapatalk pentru postari noi, mesaje etc. (desi NU am dezactivat nimic din setari sau ceva, la notificari sau battery saving).

Any ideas...?

EDIT: Am dat inclusiv reset all settings la aplicatie, si tot nimic...

Azi dimineata am facut un upgrade care se pare ca  a afectat integrarea cu tapatalk. Sper sa ii dau de cap curand. 

Acum 22 minute, vicSnd a spus:

- Rog permiteti o intrebare :

- Ce considerente au condus la eliminarea optiunii " Manage attachments" in noul format RGC ?

- nu-l foloseau multi, personal l-am considerat util cind exista, facilita inlocuirea / eliminarea  de fisiere video / audio in postarile utilizatorului RGC - multumesc anticipat pt raspuns

Te referi la  "Atașamentele mele / My Attachments"? Vezi in dreapta sus.

Screen Shot 2018-05-25 at 2.41.15 PM.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.