www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mesa Roadking Ii 7000Ron/1555E


Recommended Posts

Pret: 7000 Ron


Localitate: Bucuresti


Contact: 0722454536


Link producator: https://www.thomann.de/ro/mesa_boogie_roadking_head.htm?ref=search_prv_1


Accept schimburi: Nu accept schimburi

Ampul asta sta in casa de 5 ani de zile absolut degeaba deci cred ca a venit momentu sa-si gaseasca totusi alta casa:)

A fost cumparat din state NOU(dealer) acum vreo 8-9 ani , adus in tara si folosit max 2 ani de zile (foarte foarte foarte foarte rar). Nu cred ca o sa mai gasesc facturi etc dar pot sa incerc daca e cazul. Suna genial dar din pacate nu am unde sa cant cu el...nici macar in studio. 

Nu are nici o zgarietura lovitura etc. Arata ca in magazin.

De ce pretul mic? 

1.Pentru ca vreau sa-l dau:)

2.Are o problema la canalul 2...se aude ceva ciudat ! Cel mai probabil de la lampi. Am oameni care il pot face dar sincer nu vreau sa investesc in ceva ce nu folosesc.

3.Nu am momentan traful de la US la EU. Se rezolva in 2-3 zile ca nu si-a luat zborul. (apropo pe traf am dat cam 7-8 mil). Cand il gasesc vine cadou

4.Nu cred ca o sa mai gasesc husa lui originala. O s-o caut dar nu promit nimic

5.Lampile sunt cele cu care a venit ( mai putin alea de final pe care le-am schimbat) ... asta ca sa intelegeti cam cat de putin a fost folosit!

 

Pret 7000Ron / 1555E

Nu pot sa va zic sa nu negociati ca nu se stie niciodata in ce zi ma prindeti:) Dar pretul e deja negociat pentru voi! Chiar nu cred ca exista in lume momentan pretul asta!

 

Fac schimburi doar cu Obiective foto sony montura E,... ca scule de muzica am tot ce vreau

 

Mai vand si Gibson Custom GENIAL 1500E (chitara noua a costat 4400E) 

Ableton Push 1 - 1100 lei

Chitara acustica Fender 1100 ( a costat 2400 sau 2600 la proguitar shop)

 

 

post-20480-0-59152200-1492539103_thumb.jpg

post-20480-0-36504300-1492539110_thumb.jpg

post-20480-0-04803400-1492539117_thumb.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.