www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Mosh Craciun

expirat schimb [EXPIRAT] Head Prs Se 30

Recommended Posts

Cumparat de nou, folosit foarte putin si arata impecabil. Am cutia, footswitch-ul si cred ca am si actele pe undeva. L-as schimba pe alt amplificator, chitari, efecte etc.... Astept oferte 

• 30 watts
  • 2 5881 Tubes
  • 12AX7 Preamp Tubes - Clean and Lead Channel Preamp
  • 12AT7 Preamp Tubes - Loop, Reverb and Phase Inverter
  • 2 Channels (Lead and Clean)
  • Lead and Clean Master Volume Controls
  • Global Reverb
  • Independent Volume, Treble, Mid, and Bass Controls and Bright Switch for each Channel
  • Effects Loop with Line or Pedal Level Selector Switch
  • 4, 8, 16 Ohm Selection with Two Output Jacks
  •  

https://www.youtube.com/watch?v=dObFBCp0pcw

https://www.youtube.com/watch?v=TkJLLAuYxGE

Edited by Mosh Craciun
  • Like 2

4 hours ago, sorin the dab said:
4 hours ago, sorin the dab said:

Nu inteleg ce incerci sa faci dar dau si explicatii la postul initial:) Voiam sa il dau pe un combo sa nu mai car cabinet dupa mine, pt cantari mai mici. Mai am vreo 5 head-uri acasa si aveam nevoie de un combo in momentul in care am decis sa il dau.  Cautam un strat cu rosewood. Pedale, poate cineva ma nimerea cu ceva pedale intereante :) Daca esti interesat poti merge sa il incerci. 

2 hours ago, sorin the dab said:

Nu o lua ca pe ceva personal , chiar ma intereseaza dar la modul cum ai scris anuntul nu ai fost foarte convingator si ai lasat loc de interpretari .

Cam ce pedale ti-ar folosi ? Cam la ce pret l-ai evalua pentru un eventual schimb ?

Nu o iau personal si nu ma supar. Din (ne)fericire nu prea sunt activ pe forum dar sunt multi useri interesati pe forum care pun doar intrebari. Nu o lua personal si nu incerc sa blamez pe nimeni. De scris l-am scris in graba, fiind grabit cu acte, bagaje pt primul contract. 

Eu am platit aproape 1000$ + transportul lui din america. Cer pe el 700euro sau la schimb m-ar interesa strymon big sky si  timeline.. dar sunt deschis la propuneri

Pt cei interesati ajung acasa la sfarsitul lui Ianuarie, inceputul lui Februarie dar daca cineva doreste sa il vada si are drum in Baia Mare se poate incerca pe un cabinet Mesa Boogie 2x12 sau un Marshall 2x12

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.