www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Buc-Intalnire 4-5 Pers Cu Intr-Un Pub,sa Ne Destindem Cu Chitarile


Clau2016
 Share

Recommended Posts

            Salut,

 

    Pt. cine este interesat, propun sa ne strangem 4-5 insi cu chitarile o data pe sapt, pt. 3-4 ore sau stabilim si sa de destindem zdranganind la chitara sau facem schimb de experienta.

Cunosc eu pub in zona pta Romana-Bucuresti, este discret,nu prea am vazut clienti in timpul saptamanii si as putea vb.sa ne lase acolo intr-un separeu sa cantam intre noi,facand consumatie 2-3 beri bineanteles.Cred ar merge de L-V dupa-aniaza-seara cand nu prea au clienti.

Orice alta propunere despre locatie este binevenita.

Eu am cunostinte medii de chitara.

 

Claudiu

Edited by Clau2016
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

asta idee nota 10,ar trebui facut in toate orasele tarii treaba asta si cu siguranta s-ar naste multe trupe  cu timpul,---decat sa va jucati cu telefoanele tot felul de jocuri pt., copii ---cu asta treaba s-ar invata multe lucruri noi ,eu unul imediat as merge si ar creste si consumul mediu de bere pe cap de locuitor spre bucuria adm. de pub. Super idee :-))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Salut,

Sustin inca ideea sa ne intalnim pt. a zdrangani putin la chitara.

Rockman93 nu mai este interesat, macar 2-3 insi sa fim.

Am gasit un loc dragut in locul acela pustiu de langa Catedrala Mantuirii Neamului(Bucuresti) pe calea 13 septembrie,nu ne deranjeaza nimeni.

Edited by Clau2016
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Zoltan P. said:

salutari ,sint din Oradea dar am o verisoara draguta din Bucuresti rockerita adevarata (am doar 18  ani....) si canta misto de tot ,am sa-i spun la ea sa mearga la ch. in locul meu ,e ft buna dar se descurca si cu basul (nu are ch. bass momentan) asa e oke?

 

   Sigur, numai sa aibe chitara ei.

Poate am uitat sa mentionez:vine fiecare cu chitara lui(rece,acustica). Nu exista sursa de curent unde ne vom intalni.;)

Edited by Clau2016
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Salut, scuze ca nu am mai verificat topic-ul , am ramas cu impresia ca nu mai sunt doritori si abandonasem ideea.

 Done by you, Ciubi spuneti-mi va rog daca mai este valabil de la voi.

Ca raspuns pt. Mr.Vintage: ne destindem- cred ca am zis bine, terapie prin cantat si invatam unii de la altii daca se poate. Daca esti si tu intersat anunta-ne.

Dat fiindca nu mai putem sa ne strangem afara, voi gasi un local cat mai repede. Cel de la Romana care l-am pomenit la inceput s-a inchis din lipsa de clienti. Acela era ideal pt. noi, era liniste acolo tot timpul.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.