www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
smar2

expirat vând [EXPIRAT] Folie Cupru Autoadeziva, Latime 50Mm, Grosime 0.1Mm

Recommended Posts

Pret: 7.5 RON

Stare: Nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Banda de cupru are latimea de 50mm si grosimea de 0.1mm. Adezivul este conductor electric, asa ca nu trebuie cositorite intre ele bucatile de folie.

Eu mi-am ecranat Ibanezul cu asa ceva si rezultatele sunt evidente. Ce-i drept, ecranarea din fabrica mi s-a parut o mizerie, in sensul ca erau doar niste placute metalice pe spatele dozelor, care nu imbracau nici pe departe toata partea din spate a dozelor. Iar in cavitatea pt. electronica era data doar o vopsea conductoare, care probabil in 10-12 ani si-a mai pierdut din proprietati. Una peste alta am scapat de un buzz deranjant de frecventa foarte inalta (probabil prindea unde electromagnetice de la alimentatoare in comutatie).

Mi-au mai ramas banda, asa ca pot vinde cui e interesat, cu 7.5 lei /metru. Prefer vanzare personala in Bucuresti. In tara trimit doar prin curier, ca nu vreau sa-mi bat capul sa merg la posta, dar e cam scump si nu stiu daca mai renteaza pentru cumparator.

Emu - 0744 44 11 74

Edited by smar2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.