www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar Bucuresti, Caut Trupa


pasha
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

ma bucura interestul tau pentru aptitudinile mele de tobar

eu insa nu sunt la fel de interesat in a mi le demonstra

mai mult, definirea nivelului intermediar la tobe este subiectiva. pot sa bat un spectru larg de genuri (intrucat am exersat in directia aia), insa daca imi ceri sa bat thrash / power metal cu siguranta ca nu voi reusi pentru ca nu am exersat cu 2 pedale sau la nivelul necesar de viteza

discutia este oarecum relativa si borderline cinica :) 

Link to comment
Share on other sites

cinic mi se pare postul tau cand spui despre tine ca esti la un nivel la care clar nu esti, nu o sa stau sa iti explic de ce nu ai cum sa fi la nivel intermediar, dar cred ca poti sa intrebi pe oricine care se ocupa de treaba asta de peste 10 ani ca lucrurile nu stau chiar asa, una e ce ceea ce crezi tu despre tine si alta este realitatea, in primul rand ca sa te poti pune la nivel intermediar tre sa fi avut cateva concerte sa te fi comparat cu alti tobosari sa vezi cum te clasezi relativ la restu, daca ai fi facut asta cu siguranta ai fi descoperit ca esti incepator, nu am chef de scandal si nici de a fi pasiv agresiv ca tine in raspunsuri, eu am vrut sa iti dau un sfat in a expune datele problemei corect, tu faci cum crezi tu, dar adevarul tot asta ramane.

 

edit:

 

Si daca nu esti interesat in a le demonstra ce ne face pe noi sa credem ca tu chiar esti la nivel intermediar, trebuie sa te credem pe cuvant? Daca tu nu vrei sa te deranjezi 5 minute sa canti ceva, cel mai probabil nu iti doresti chestia asta, din moment ce nu arati nici un interes. 

Edited by ThrashDeath
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.