www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Inchiriez Flight Cases Pentru Stratocaster


comanel
 Share

Recommended Posts

Salut,

 

Vine vremea aia in cariera muzicala in care urmeaza sa avem un concert in afara spatiului mioritic :). Regretabil, nu m-am pregatit pentru asta fizic (psihic m-am nascut pregatit), si cum in lista de doleante nu am putut cere si chitari, va trebui sa le iau pe ale mele pe avion.

 

Din pacate, o chitara in husa depaseste dimensiunile acceptate de Blue Air ca bagaj de mana, asa ca am fost rugati sa le plasam ca bagaj de cala. Au rupt din sufletul lor si mi-au confirmat ca il pot plasa personal la poarta, si tot de acolo il pot ridica. Insa imi trebuie un toc serios, si cum nu am, fac apel la aceasta minunata comunitate.

 

Asa ca, daca cineva cumva, se poate lipsi de tocul lor formidabil pret de un weekend (care sa aibe incuietorile functionale) pentru un stratocaster si pentru o chitara acustica (e roundback cutaway - stilul ovation celebrity), sunt dispus sa discutam de o suma de bani, sau bere, sau o favoare sau.. well name your price.

Preferabil sa fie din bucuresti. Vin eu dupa el, si tot eu il aduc inapoi, fie ca ploua, fie ca ninge. 

 

Contact pe 0768563782

sau PM

sau coman.m.adrian[at]gmail[punct]com

sau pe facebook 

 

Apreciez, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.