www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fender American Special Precision Bass


Mircea Becherescu
 Share

Recommended Posts

Se vinde un P Bass american in stare exceptionala, atat estetica, cat si functionala foarte bune. Judecand dupa serial, bassul dateaza din 2012 si in afara de niste straplockuro Dunlop si un nut de os montat de Florin Giuglea, bass-ul este stock. Ofer si un hard case Thomann, care a fost abuzant dar care este complet functional.

 

Mai multe detalii referitoare la specificatii gasiti aici:

 

http://www.musiciansfriend.com/bass/fender-american-special-precision-bass

 

Cu mentiunea ca al meu are griful din maple.

 

Motivul pentru care il dau e unul relativ simplu: eu sunt chitarist de profesie, insa am avut un moft de a avea un Precision Bass iar pretul cu care l-am luat si cu care il vand, de altfel este unul bun. Totodata, acest model nu se mai fabrica.

 

Pretul de 3500 de lei este negociabil si nu accept absolut nici un fel de schimb. Momentan, instrumentul inseamna bani blocati pentru mine si nu am nevoie de nimic. Bassul se poate testa in fiecare zi dupa ora 18:00 in zona Iancului, Bucuresti. As prefera sa nu trimit in tara, dar daca cumparatorul isi asuma operatiunea, o rezolvam cumva :)

 

Pentru mai multe detalii ma gasiti la 0741422213 sau pe PM.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.