www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Amplificator Peavey Solo


manuc
 Share

Recommended Posts

Pai tu l-ai luat sau NERV? Ca am vazut ca ati lasat si tu si NERV feedback negativ la aceeasi tranzactie. E posibil?

Nu mai poate omu sa dea o teapa ca primeste negativ de la tot forumul? Propun un singur negativ per teapa data daca teapa e pana in 299 RON, intre 300 si 599 2 negative iar la 600 si peste 3 negative sau in functie de valoare adica intre 600 si 899 3 negative, intre 900 si 1199 4 negative, intre 1200 si 1359 o fixam la 5 iar ce e peste 1360 facem 6 negative sau mai mult in functie de suma cum ar fi ca exemplu 1360-1411 fixam la 7 negative si asa mai departe in functie de valoarea tranzactiei dar nu mai mult de 8 negative decat daca se depaseste o anumita suma.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Colegul de trupa userul NERV l-a cumparat la recomandarea mea.

Daca am gresit ca am dat feedback negativ imi cer scuze si daca pot face ceva in aceasta privinta te rog sa-mi comunici. 

Ma gandesc ca totusi nu este bine nici sa incurajam teapa, ca na daca e 400 lei merita doar un fdb negativ ca poate o fi de vina curierul.

Pur si simplu ma oftic, recunosc, imi este ciuda cand cineva vinde un produs stricat fara sa spuna acest lucru.

Edited by bau_bau
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.