www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bundle Ibanez Atk200Tp, Harley Benton Hb80-B, Tuner Cromatic Behringer, 2 Cabluri Ibanez Si O Pedala De Volum


adrianciolea
 Share

Recommended Posts

Vand Bundle Ibanez ATK200TP + Harley Benton HB80-B + Chromatic Tuner + 2 Ibanez Cabluri.

Au fost folosite cel mai mult acasa, pentru exercitiu, dar au vazut si sali de repetitii si o singura data au urcat pe scena.

Sunetul e impecabil, ca la inceput. Au fost ingrijite si nu s-au plimbat foarte mult. Le vand pentru ca timpul nu imi mai permite sa le pun la treaba si stau doar acolo,in coltul camerei si asteapta sa se puna praful pe ele.

 

Perfecte pentru oricine, incepatori sau avansati.

 

Potentiometrele nu scot sunet deloc (cum se intampla la majoritatea instrumentelor).

 

Singurul defect e ca e o mica zgarietura pe partea din spate a bassului, cum apare in poze, aproximativ 2 centimetrii. Asta pentru ca o data stateam cu el pe scaun si aveam o geaca cu niste nasturi de metal si m-am aplecat putin in fata si l-am zgariat.

 

Pe langa ce apare in poze, pachetul contine si o pedala de volum(am uitat sa ii fac poza).

Pretul din magazin la tot e undeva la 2100RON. Chestiile astea sunt ca si noi si au un sunet exceptional.

Va las un link si cu un mic video de prezentare. https://youtu.be/1uisyh9Xwlk

 

Edit: Am uitat sa mentionez ca se pot proba in Cluj-Napoca si se trimit oriunde in tara

Se vinde cu tot cu stikerul ala de la Razer !!

 

M-am uitat putin peste reguli si nu am vazut nimic de linkuri externe catre alte siteuri de vanzari, dar nu pot sa postez poze de pe telefonul mobil.

 

Am atasat mai jos un link catre olx unde imi puteti gasi si numarul de telefon.

 

Puteti sa imi trimiteti si mesaje private, dar probabil ca o sa raspund mai greu la ele. Cel mai sigur e sa ma sunati.

Astept orice intrebare !

 

Numai bine !

 

http://olx.ro/oferta/bundle-bass-ibanez-atk200tp-combo-cabluri-tuner-pedala-volum-ID6IQKS.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.