www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Customizare Gibson Custom Shop


avatar2100
 Share

Recommended Posts

Antonio, nu stiu daca e cazul să te simți atât de lezat ca sunt si oameni care scriu ce gândesc,în cazul de față. Ți-a cam ieșit o "customizare" gen tatuaj din ăla tribal de vezi la toți cocalarii. Ai avut multe aprecieri pozitive de la toți forumiștii pentru activitatea ta lutieristică.

Link to comment
Share on other sites

Mie unul imi place destul de mult. Are un aer glam, old school. Parca scoasa din imbracamintea celor din Def Leppard. :))

In schimb, poate treaba cu schimbatul corzilor a fost putin cam aroganta. Nu toti avem maini de bijutier sa facem asa treburi bune. Keep it up, anyway!  :respect:

Edited by Adinel Berehorschi
Link to comment
Share on other sites

 

Pai ce sa zic... multumesc pentru aprecieri si spor la schimbat corzi.

 

Mai baiete. Inteleg ca esti lutier smecher, dar poate nu e cazul sa-ti permiti arogante d-astea chiar de fiecare data cand te intreaba cineva ceva. Din cand in cand poate nu se supara nimeni, dar chiar asa intr-una...
Ce sa zic, daca nu-ti place populatia generala de p-aici, nu te obliga nimeni sa iti pierzi timpul insultandu-ne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Spor la schimbat corzi" = cat mai multe cantari, cat mai mult exercitiu, mai mult fun! Unde e aroganta aici?

 

Ei, chitara e in buna nota obisnuita (ok, estetica e una, dar lucratura nu cred ca indrazneste cineva s-o miriie fara sa se faca de ris) dar, scuze, replica n-a fost cea mai inspirata, zau.

La naiba, de-astea ni se intimpla tuturor si, pe net cel putin, poate iesi un haloimas complet alaturea cu drumul. Si-ar fi pacat: postarile lucrarilor tale aduna intotdeauna multe like-uri si nu sint deloc gratuite. Le adaug (aprope intotdeauna) pe-ale mele :)

Edited by Posho
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.