www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Aria Xl-dlx


Guest beseech
 Share

Recommended Posts

Guest razvan_the mohawks

sal. am pus recent mana pe o chitara deasta la mc music.. de sunat suna decent dar griful e foarte nasol ...nu mia placut de loc..parca era un reghin. am mai pus mana pe un mac 47 tot de la aria la care grifu era mult mai comod si asemanator unui ibanez

Link to comment
Share on other sites

Guest beseech

mas 47?? nu e pe site acolo..poate 57..nu? :).hai sa pun problema altfel..din toate's care's acolo cu floyd..care ar putea fi mai buna?

Link to comment
Share on other sites

Guest razvan_the mohawks

mie aria mac 57 mi s-a parut o chitara misto pt pretul ei..are gatu subtire..si coil tap.eventual daca nu esti satisfacut de doze poti sa le schimbi...pt 9 mil jumate io zic ca iti merita toti banii.... dar mai bine dute sa o vezi sa o incerci...parerea meu e destul de subiectiva..

Link to comment
Share on other sites

Guest beseech

da..dar neaparat tre sa ma duc cu cineva..mie daca imi pui un picior de scaun in mana zic ca e comod..asa ca :))..fist ma interesez pe rofum..bla bla..si cand ma duc sa incerc ceva.incerc 1-2 chitare,adica cele recomandate de voi..bla bla :)...mai astept pareri :)..mersi

Link to comment
Share on other sites

Pai ... mai "metal" se poate :

Ibanez RG321MH - nou, McMusic- 1050 ron

Jackson PS-2, Jackson Kelly(USA "Custom" Bolt-on)- ambele la SH pe forum.

 

Asta este parerea mea. Eu nu as lua Floyd pe o chitara de 300 euro, dar asta tine de gusturi mai mult.

eu zic ca tine de experienta ..... nu neaparat de cantat .... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest beseech

singuru motiv pt care vreau floyd..e ca n'am avut niciodata :)..si pare..fun :)).k normal o punte fixa e ideala pt metale..dar am pe epipfonu meu..si chiar daca ii schimb dozele..chitara nu stiu cat de metal o sa fie..mai astept pareri :)..sarumana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.