www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedale Mooer Si Joyo


Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Campina


Contact: 0727475829


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand urmatoarele pedale,clone ale unor pedale celebre,care suna incredibil pentru aceasta categorie de pret.Le-am cumparat din curiozitate(ca tot eram in State...),pe unele le-am folosit putin,altele deloc,am pastrat toate cutiile originale.Am vrut sa-mi fac un pedalboard mare,am renuntat la idee,asa ca le vand.

Deci

       Joyo JF-02 Ultimate Drive Overdrive   clona Fulltone OCD    130 lei

      Joyo JF-307 Clean Glass- Fender Blackface amp simulator(cea mai mica pedala pe care am vazut-o vreodata,foarte cool,are un capac metalic care protejaza setarile)         160 lei

       Joyo JF-15 California Sound Mesa/Boogie MKII Amp Simulator  140 lei(atentie,cu un drive in fata obtii orice ton!)

      Joyo JF-16 British Sound Marshall Amplifier Simulator                 140 lei-foarte asemanator cu JF-15

  

      Mooer Acoustikar Acoustic Simulation Compact Guitar Pedal

          simulator chitara acustica                                                                                         280 lei

      MOOER TresCab Guitar Cabinet Simulator Pedal w/ True Bypass

          simulator cabinet,suna incredibil                                                                              280 lei

      Mooer Slow Engine Violin Volume Swell Guitar Pedal w/ True Bypass

          un efect swell,care taie atacul tipic de chitara,facand sa sune ceva in genul viorii  280 lei

      Mooer Pure Boost Clean Boost Micro  

         un booster curat,util in orice situatie                                                                          280 lei

      Pedalele Mooer sunt foarte mici,foarte bine construite.

 

Relatii la 0727475829

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.