www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Donator Chitara


Dessinger
 Share

Recommended Posts

SAlut RGC FORUM! Astazi pe server-ul meu de TeamSpeak3 au intrat niste prieteni virtuali care jucam jocul Battlefield 2. La un moment dat , unul dintre ei a inceput sa cate. a cantat asa de frumos incat mi-as dori sa incep si eu. Nu am o chitara , si chiar imi doresc una , dar nu am posibilitatea de a cumpara una. Daca este cineva care are o chitara pe care nu o foloseste si doreste sa o doneze as fi foarte bucuros. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Diseară după ce mă bag în instanța de Solitaire cu tovarășii mei am să încerc să văd dacă are cineva de pe aici un Vigier Expert Retro 54 Fixed Bridge și pentru mine. Să vedem, poate am noroc.

Pff praf... Eu ma bag la un Mario cu copii din fata blocului si poate gasesc un Behringer sau cum se numeste... pro guitar oricum

Link to comment
Share on other sites

boss frumos, daca joci BF2 cu prietenii tai cyberspatiali, inseamna ca sigur:

 

1) ai un calculator (si destul de bun)

2) ai internet

 

si poate poate:

 

3) ai cumparat jocul, desi ma indoiesc

 

Dar din moment ce ai bani de un PC si un abonament lunar la net, crede-ma ca ai posibilitatea de a-ti cumpara o chitara. Iar daca nu ai, inseamna ca eu impreuna cu toti membrii RGC va trebui sa primim chitare cadou, pentru ca fiind membri ai acestui forum, automat avem PC si internet, dar nu si bani de o chitara.

 

Eu iti sugerez cu caldura sa mai lasi BF2-ul in pace ca nu faci decat sa-ti tumefiezi creieru' de mic, sa pui nitica bani de-o parte (inveti sa strangi bani de pe acum), sa-ti iei o chitara (inveti sa faci investitii bune de pe acum) si sa inveti sa canti (te dedici unei pasiuni frumoase inca de pe acum, avand sansa ca la 20-30 de ani sa fii chiar bun).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.