www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pod Xt (Bean) Ieftin


Recommended Posts

Am un POD XT Bean de vanzare, in urma unui downgrade. 

Explicatie: sunt bassist de formare, am si o chitara, m-am distrat un pic cu POD-ul, dar am ajuns la concluzia ca un OCD mi-e suficient pentru serile in care ma simt chitarist. 

Functioneaza foarte bine. 

Pe exterior, e destul de "muncit", uzura normala pentru un procesor care nu se mai fabrica din 2007. 

 

Se vinde procesor + alimentator 220v, nimic in plus. 

 

Nu am cutie, insa nevoia m-a invatat sa impachetez lucrurile asa incat sa supravietuisca unui eveniment nuclear. 

Cu alte cuvinte, trimit si in tara, pe cheltuiala mea, grantez ca procesorul va supravietui. 

 

Pentru sunet si tweaking options aveti destule informatii la dispozitie pe internet, 

Parerea mea - vorba Poetului Garii de Nord dintr-un film caramfilian: suna Sublim!

 

End of story, astept interesatii via PM. 

 

Multumesc. 

Edited by Tzucky
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am un POD XT Bean de vanzare, in urma unui downgrade.

Explicatie: sunt bassist de formare, am si o chitara, m-am distrat un pic cu POD-ul, dar am ajuns la concluzia ca un OCD mi-e suficient pentru serile in care ma simt chitarist.

.

Functioneaza foarte bine.

Pe exterior, e destul de "muncit", uzura normala pentru un procesor care nu se mai fabrica din 2007.

 

Se vinde procesor + alimentator 220v, nimic in plus.

 

Nu am cutie, insa nevoia m-a invatat sa impachetez lucrurile asa incat sa supravietuisca unui eveniment nuclear.

Cu alte cuvinte, trimit si in tara, pe cheltuiala mea, grantez ca procesorul va supravietui.

 

Pentru sunet si tweaking options aveti destule informatii la dispozitie pe internet,

Parerea mea - vorba Poetului Garii de Nord dintr-un film caramfilian: suna Sublim!

 

End of story, astept interesatii via PM.

 

Multumesc.

Ca să înțeleagă cumpărătorul ce înseamnă destul de muncit, în termenii mei, iaca o poza.

 

fb7a724e39d22e6233a63c8b8b100cd7.jpg

 

În urma întrebărilor halucinante primite de la potențialii clienți, vin cu următoarele dezmințiri: procesorul nu e crăpat, fisurat, reparat, desfăcut, are toate butoanele originale, touch-urile nu au probleme, mufele nu au probleme...

Doar ca a văzut nu numai dormitorul, ci și sală de repetiții, și din când în când și scenă.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.