www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jurnal De Incepator


elagum
 Share

Recommended Posts

Salutare

 

Tocmai ce m-am inregistrat ca sa va multumesc pentru ajutorul indirect in alegerea primei chitari electrice: am citit destul de mult din postul "cum sa-mi aleg o chitara", am stat pe sectiunea de mica publicitate si la indemnul catorva colegi am facut vreo doua vizite la magazinul din Brasov.

Pana la urma mi-am luat un set http://www.guitarshop.ro/set-chitara-squier-affinity-stratocaster-hss-fender-champion-20_p3716.htmlpe care il scartai la propriu de la jumatatea lui decembrie :)

 

Pe alte forumuri din alte domenii se obisnuieste sa-si faca oamenii un fel de "jurnal de bord", adica un topic in care din cand in cand mai adauga informatii, poate revin cu ceva nou cand am vreun motiv de lauda. Deocamdata sunt mandru ca vecinii inca nu mi-au batut in teava :)) Ah, si am invatat primele 8 acorduri.

 

Happy 2016!

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Multam de primire si de urari! La partea cu stapanitul sanatos sunt ceva probleme: din cauza catorva zile libere m-am ales cu o durere de spate de la 5 ore continue de stat cocosat buchisind la note. Spatele l-am rezolvat, dar apoi mi-am dat seama ca doua degete de la mana stanga (1 si 2) nu mai au simtul tactil. Inca nu curge sange dar cred ca mi s-au modificat putin si amprentele. Cu toate astea am un zambet larg si tamp pe fatza ca atunci cand... stiti voi... prima data  :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.