www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
cosminsatri

expirat schimb [EXPIRAT] Alimentator Zoom Ad-0012E

Recommended Posts

Pret: 0 RON

Link producator: http://www.ebay.co.uk/itm/REPLACEMENT-POWER-SUPPLY-ZOOM-AD-0012-AD-12-15V-1500mA-AC-ADAPTER-G7-1UT-G9-2TT-/361252040146

Stare: Nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Donez alimentatorul Zoom AD 00 12 E (model BE - AD0151500E), oricui are nevoie de el, plateste doar transportul prin curier.

Este un alimentator mai rar, l-am cautat foarte mult la vremea respectiva. Nu se mai gaseste la MC MUSIC acum. 

Detalii tehnice: 

INPUT: 230 VAC, 50 Hz;

OUTPUT: 15 VAC, 1,5 A;

Made in China

L-am cumparat de la MC MUSIC cu 100 de Ron in data de 07-01-2015.

Mufa a fost adaptata pentru a putea alimenta un HT DUAL de la Blackstar (pedala am vandut-o fara sursa).

Am pastrat si mufa orginala de la Zoom. Are si cutia originala. Este in stare noua. A fost folosit foarte putin.

Daca cineva are un procesor Zoom (G7.1UT sau G9.2TT) sau un HT DUAL fara sursa, il trimit rapid. 

Daca nu este nimeni interesat pana la sfarsitul lunii de el, il voi trimite la reciclat. La mine sta degeaba.

Trimiteti-mi va rog doar PM, verific zilnic. 

Multumesc. 

• Like 1

Daca nu e nimeni interesat ti-l iau eu. E pacat sa-l dai la reciclat, am cautat si eu destul de mult unul la fel mai demult.

Acum nu mai am nevoie, deci daca il vrea altcineva poate sa-l ia linistit. Daca totusi nu intereseaza pe nimeni, ti-l iau eu de backup la Blackstar-ul meu. Insa repet, nu ma pune in capul listei, poate altcineva are nevoie mai mare de el.

Edited by sam
  • Like 1

Aveam casuta plina, acum am vazut.

Mai asteapta, poate il vrea altcineva. Nu mi-l trimite mie decat daca nu intereseaza pe nimeni. Eu am deja unul si l-as lua doar de rezerva, altfel nu imi trebuie. Daca altcineva are mai multa nevoie de el, il cedez cu placare.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.