www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Gibson Replica


Andrei 2015
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pe bune? Si daca as vrea s-o iau, se gasescla chinezi pe site-urile consacrate (fara a le face reclama) la pret mai mic decat ne propui tu, noi-noutze ca sa zic asa, iar transportul in cele mai multe cazuri e moka.

Si oricum, nu stiu ce succes ai cu lemnele alea de foc pe aici! Daca o sa-mi pui niste filmulete de pe you tube sa-mi arati ce bine suna, mai bine lasa-te pagubas! Iti dau eu apoi un filmulet in care tipul care le despacheteaza si canta la ele aratand cat de bune sunt, recunoaste ca a facut acele filmari pe bani multi, iar chitarele pe care le-a promovat erau un dezastru. Omul nu mai lucreaza acum pentru fabrica aceea, tocmai pentru ca nu a mai suportat sa sustina niste ineptii evidente!

Am uitat chitarele se numesc Cibson

Edited by mariuspop78
Link to comment
Share on other sites

Man, e Craciunul, hai sa nu mai fim asa rai. Omul a pus o chitara la vanzare la un pret negociabil comparabil cu altele din aceiasi categorie puse in vanzare pe forum. Care chiar s-au si vandut. Daca nu esti de acord cu copiile chinezesti nu trebuie sa le cumperi. Dar n-are nici un rost sa certi un om care a fost cat se poate de corect si n-a suparat pe nimeni.

Nu-l cunosc pe vanzator si nu-mi plac nici mie copiile chinezesti  dar sunt incarcat de spiritul Craciunului si de ceva trotil si mi-a venit sa ma bag in seama.

 

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Mai oameni buni, au fost, sunt si vor mai fi pe aici la vanzare chitare bunicele la 600-800 de lei. Vorbim de Squier-e, Vintage-uri, Epipho-ane, etc. Eventual chiar pe la 1000 lei. Dar 350 euro inseamna azi peste 1500 lei. 1500 lei!!! Reveniti-va oameni buni! Pentru ce sa dea cineva banii aia?

Iar daca e Craciunul nu inseamna ca e momentul sa ne batem joc de noi!

Sarbatori fericite!

Edited by mariuspop78
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.