www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sau Schimb Taylor 214

dass101
 Share

Recommended Posts

Pret: 650 Euro

Link producator: https://www.taylorguitars.com/guitars/acoustic/214

Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi

Vind sau schimb un Taylor 214 in stare excelenta. Vine cu soft case-ul original, si el in stare excelenta.

Ma intereseaza eventual un schimb cu o chitara Electro acustica de valoare apropiata. De asta o si vind de altfel, pentru ca am nevoie de o chitara pe care sa o pot amplifica si prefer sa nu o modific pe asta.

Nu ma intereseaza schimb cu absolut nici o alta scula, de asemenea nu ma intereseaza schimburi in care sa trebuiasca sa adaug bani. La eventuale schimburi va rog sa tineti cont ca asta e o chitara din gama 1000 Euro noua, imi doresc ceva in aceeasi zona dar cu doza si preamp incorporate.

Revin cu poze in curind, desi nu am mare lucru sa arat, este cum spuneam in stare excelenta.

Contact pe PM.

Multumesc

• Like 2

• 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Buna,

Am o chitara Taylor electroacustica. Daca te intereseaza, ne putem intalni sa o probezi.

Pe mine m-ar interesa un schimb + o mica diferenta din partea mea.

O seara buna !

Sunt cu gandul numai la Taylor. Scuza-ma, am un Takamine ... dar acum sunt in parc si nu mi-aduc aminte de modelul chitarii. Parca am pus un anunt de vanzare pe aici si poti si o vezi mai bine.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Salut, dacă mai este valabil, te-ar interesa un schimb cu o electro-acustică Takamine EG 523 SC? detalii și poze găsești în anunțul meu:

https://forums.rgc.ro/topic/114769-chitar%C4%83-electro-acustic%C4%83-takamine-eg523-sc/

tu vrei electro acustică, eu Taylor :yay:  sunt din București, ne putem întâlni să o vezi (tel 0765 440 425).

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.