www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitară Washburn Mercury Mg-401 Deluxe, 1994


NimVind
 Share

Recommended Posts

Așa cum scrie mai sus, vând Washburn Mercury MG-401 Deluxe din 1994. Chitara este hand crafted, corp din lemn de arin, maple neck și rosewood fingerboard. Configurația este de tip SSH cu neck si middle Fender American Standard 1995, bridge Dimarzio DP 159 Evolution 2. Atât sistemul tremolo Wilkinson-VS100 cât și cheițele Groover sunt de o calitate deosebită.

 

Dacă sunt doritori, pot pune la dispoziție niște înregistrări, deși, glumind, sunt sigur că abilitățile mele nu-i fac dreptate. O testare efectivă rămâne cea mai bună variantă. Schimb cu Fender Strat, diferite modele, cu diferență dacă este cazul. Nu-mi place să negociez, dar știu că așa merg lucrurile. Cer aproape cât face, spun eu, însă putem discuta în privat. Mă angajez să duc instrumentul la adresa cumpărătorului, cu condiția ca acesta să stea în București.

21278401830_3ae097a0aa_z.jpg21455467482_430c0323e0_z.jpg21455467952_f8ff26c252_z.jpg

Edited by NimVind
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.