www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce desktop aveti?


Guest Baumwolle
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu am desktop ci miditower .Este de culoarea "crem".Din tabla de otzel.

 

Pe/In "desktop"-ul din Windows am icoane de la shortcut-urile unor programe ,iar "background bitmap"-ul il schimb dupa cum am chef.

M-am uitat acum sa vad si nu am nimic interesant pe moment doar dealul lui Win XP deoarece am reinstalat XP de curand .

 

Idea este sa fie de culoare cat mai inchisa sa nu deranjeze ochii .Exista un program pe undeva care schimba culoarea de background in ceva mai inchis pentru paginile web . E de groaza cand un ecran alb lumineaza cu toata intensitatea cand cauti ceva cu Google sau alt program apoi nu vezi nimic ca lumea vre-o 3 minute pana ce ochii se reacomodeaza.

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
un desktop misto dar nu se vede din cauza parului de pe piept.

Haha sa inchis topicul tau cu piept de chitarist , putea sa ramana ca era haios .

 

Toti au par si barba dar nu-l poarta doar la anumite ocazii.

 

iata ce am la job , este parcul vazut de la fereastra , era si mai minunat cand a fost ceata respectiva .

 

 

Haha sa inchis topicul tau cu piept de chitarist , putea sa ramana ca era haios .

 

Toti au par si barba dar nu-l poarta doar la anumite ocazii.

 

iata ce am la job , este parcul vazut de la fereastra , era si mai minunat cand a fost ceata respectiva .

 

Acasa pe Win 7 am pus sa faca "slide show "cu imaginile din colectia de desktop background ,unele-s foarte haioase si se tot schimba dupa un timp .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Radu White
Nu e bine asa, se vede prea mult din fata lu' Slash.

 

La ce dictatura era in trupa, chiar ca se vede prea mult fata lui Slash....se supara Axl ca ii fura fetele... :lol::lol::)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.