www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Epiphone Prophecy Lp + Sg


winkytct
 Share

Recommended Posts

mare grija cand cumparati de la el! am convenit ca facem schimb pe schimb de produse (am luat SG-ul de la el si i-am dat o statie Orange), fiecare isi achita produsul lui dus catre celalalt prin FAN curier. (am scris asta si in P.M. pe rgc si in sms) ca acum sa ma trezesc ca trebuie sa achit eu tot, pentru ca pe AWB-ul lui era trecuta plata la DESTINATAR. el sustine ca a platit partea lui de transport, dar nu are nicio chitanta de la FAN sa ateste chestia asta, deci mda.... (daca pune poza cu chitanta, eu imi cer oficial scuze, pana atunci eu consider ca m-a mintit). PLUS!!! a scris in anunt mai sus ca da husa la chitara, nu am primit asa ceva, desi eu i-am trimis statia cu tot cu husa ei originala. Sa nu mai zic ce circ am avut la telefon pt ca omul voia poza cu buletinul meu, vezi domne sa nu ii fug cu chitara...

Imi pare sincer rau, domnule Winkytct, dar sunt nevoit sa iti dau -1 punct la feedback pe rgc pentru tranzactia efectuata. Toate cele bune iti doresc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.