www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 112


AddRien
 Share

Recommended Posts

Salut,as avea nevoie de cateva sfaturi despre inregistrarea unei chitari la o calitate ridicata.Imi place foarte mult compozitia facuta de tine si as aprecia foarte mult daca mi-ai da niste sfaturi despre metodele de a inregistra o chitara(sculele necesare si modul de utilizare ale acestora).Bafta in continuare si spor la cantat si la cat mai multe compozitii de genul! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Salut,as avea nevoie de cateva sfaturi despre inregistrarea unei chitari la o calitate ridicata.Imi place foarte mult compozitia facuta de tine si as aprecia foarte mult daca mi-ai da niste sfaturi despre metodele de a inregistra o chitara(sculele necesare si modul de utilizare ale acestora).Bafta in continuare si spor la cantat si la cat mai multe compozitii de genul! :)

 

WTF?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hai, că dacă lumea nu vrea să te ajute, o fac eu.

Nici eu n-aș vrea să mă apuc să caut de nebun. Mai cu seamă că, dacă tot s-a obosit să-ți răspundă, putea să scrie un singur cuvânt, "și se va tămădui sufletul meu!"... Ăăăă, pardon, "Reaper"! :lol: 

Deci, caută "Reaper" pe net.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.