www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Câștigă Un Ableton Push!


TERA
 Share

Recommended Posts

Am primit și eu la rândul meu link-ul și l-am dat mai departe, poate e cineva interesat. Spread the news, as they say. Am un Push, deci nu am nevoie de nici un ajutor. Acum nu știu cum definești tu epitetul folosit de tine și ce anume încadrezi acolo, dar cred că îl folosești cu lejeritate.

Edited by TERA
Link to comment
Share on other sites

Dacă am încălcat o regulă a forumului îmi cer scuze, dar nu înainte de a te ruga să îmi indici unde scrie lucrul menționat de tine, cu scopul de a controla și regla activitatea pe acest site.

 

Din pacate n-are rost sa caut regula asta in forum, nu de alta dar am observat ca nici nu se mai tine cont de ele in ultimul timp, insa linkurile cu referral tin de conduita si nu se poate face diferenta daca imparti o informatie in spirit colegial sau doar pentru mascarea castigului propriu.

Link to comment
Share on other sites

Am un Push, deci nu am nevoie de nici un ajutor. 

 

L-ai câștigat prin intermediul linkului dat de tine ?

 

Genul ăsta de share implică o anumită responsabilitate ! Dacă l-ai verificat personal, scrii asta și explici despre ce este vorba ! 

 

Nu se scrie așa cum ai scris tu ! 

 

Într-un mod foarte simplu:  www.linkaiurea.kom 

Succes!

 

Dacă nu l-ai verificat personal, n-o faci ! Dar tre' să fii specific din start ! Aici e problema !

 

De unde știu eu că nu duce la vreun troian sau trimite o invitație la "Candy Crush" pentru toți prietenii mei de pe facebook ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.