www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 62 - Backing Track si inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Jale backing trackul asa ca intru si eu. Poate de data asta primesc si eu un vot care sa nu fie de la mine :)

 

 

 

Poate cer prea mult dar as vrea si eu sa ne spui tonalitatea ca urechiusele mele nu prea detecteaza singure. Din "feeling" cred ca Re maj ( foloseam Reul din "instinct" ca fundamentala ) Ciudat ce poate face mintea omului fara ca el sa stie :)

 

 

Mai ai de studiat !

Link to comment
Share on other sites

Guest liviusorescu

ff misto feel-ul de chitara :) ... ce clapa ai folosit?

 

 

Korg triton of course. :) .Ma bucur ca ti-a placut :) Sa traiasca Yngwie Malmsteen, de la carele multi a invatzat si nu numa chitaristi.

Link to comment
Share on other sites

Guest liviusorescu

Ma bucur ca va place si multumesc pentru aprecieri.Totusi ce am facut acolo e mai mult atletism decat compozitie, pt ca nu am stat foarte mult sa il lucrez.But what can I say, sunt un chitarist cu sufletul si cu clapa :) .Si mare fan Malmsteen.

 

 

Roachenrol rulz

Link to comment
Share on other sites

liviusorescu_duel_62b.mp3

 

Hello there.Am bagat si eu o varianta de improvizatie dar nu am pretentia sa intru in concurs.Astept parerile voastre sincere pe laturi muzicale.

 

Numai bine

 

Liviu Sorescu

 

Cred ca prima data in istoria duelului "chitaristilor" va castiga un clapar!!! :)

Imi plac oamenii cu fantezie. :)

 

Data viitoare sa pui accentul pe cuvantul compozitie, acum ne-ai convins ca din punct de vedere tehnic esti foarte bun!!!

 

Bravoooo!!!!

Bine ai venit!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca prima data in istoria duelului "chitaristilor" va castiga un clapar!!! :)

Imi plac oamenii cu fantezie. :)

 

Data viitoare sa pui accentul pe cuvantul compozitie, acum ne-ai convins ca din punct de vedere tehnic esti foarte bun!!!

 

Bravoooo!!!!

Bine ai venit!!! :)

 

Eu cred k va fii p locul 2.

Monyo va fii p primul.

Link to comment
Share on other sites

Guest liviusorescu

Baieti, va multumesc tuturor pentru aprecieri si ma bucur foarte mult ca munca mea va place.Dar precum am spus la inceput in primul meu post, nu am pretentia de a intra in duel, pt ca nu ar fi conform regulilor.Eu sunt clapar, voi chitaristi.E din start impotriva regulamentului, i think.Daca voi si shefu considerati ca ar trebui sa ma luati in considerare la votare e ok.Dar am facut ce am facut din pura placere muzicala si cu acordul vostru, o sa mai fac, cause i love to solo.Multumesc Lui Dumnezeu ca mi-a dat talent si...degete.

 

All the best to you

 

Liviu - the keyboards guitarist :)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.