www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Melodii cantate de noi #3


jules
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest comosicus22

muky mi-ai stricat calculatorul...daca nu-mi spuneai tu ca melodiile tale sunt intregi eu nici acum nu-mi dadeam seama ca de fapt la mine nu functioneaza decat in jurul unui minut...apoi stop....

offffff n-a ca-mi trebuie si alt comp acum...dupa ce ca n-am chitara

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O piesa ce avea sa deschida o lucrare mai mare care pe moment va ramane neterminata din lipsa timpului liber :) Accept critici de orice fel :)

 

Acum am ascultat piesa, e misto. E asa, dark, ca de soundtrack. E altceva decat ce se posteaza pe RGC deobicei :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salut.Nu mai intrasem de mult pe forum din lipsa de timp dar am vazut ca intre timp a mai aparut o gramada de lume si lucrurile par sa se miste.Felicitari tutror care au postat compozitii ale lor aici si au avut curaj si keep it up pt ca asta e unul din putinele locuri unde puteti primi feed back de la oameni care se pricep si aud mai mult decat scartzaieli si zgomot.

Sarbatori fericite tuturor si have fun playing.

 

ps:ca sa fiu on topic am atasat si eu o chestiutza.

 

bafta

The_BREEZE.mp3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
.. de prima mana!!! .. Ma bucur sa te reascult .. Si un an nou bun si plin de realizari... si sanatate multa!!!

Ma bucur sa te revad, Michel, sper ca esti bine si sanatos...un an bun sa va fie tuturor, cu tot binele si frumosul! Timpul e nemilos iar lipsa lui e cruda...dar incerc anul asta sa vin mai des pe aici decat am facut-o in ultima vreme.

 

Hai sa fiti iubiti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.