www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitare Acustice Furch -- Exista Detinatori?


err
 Share

Recommended Posts

Salut,

 

www.furch.cz/

 

exista cineva care detine reo chitara acustica furch?

 

Ma gandesc foarte serios sa dau o fuga pana in Brno, doar ca sa pot pune mana live si sa testez cateva, dar daca as putea lua legatura cu un detinator pana atunci, as aprecia foarte mult (please PM, if 'shy' :> ).. Am cautat pe forum si nu am gasit nimic..

 

Multumesc.

 

 

ps: imi cer scuze in prealabil, daca nu asta este locul pt acest mesaj.

Edited by err
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut. Nu cred că ai ales locul potrivit pentru acest topic. Deşi poate fi considerat o cerere de recenzie, cel mai bine dă-ţi report şi roagă un moderator sa-ţi mute topicul sau întreabă dacă e ok plasat. Există un regulament special pentru această secţiune de recenzii.

Ca să-ţi răspund la întrebarea principală, încearcă să iei legatura cu Felix Dumitrescu (userul cereal aici pe forum). El ştiu ca are o chtiară Furch şi părea destul de încântat.

 

LE: cred că topicul se potriveşte mai bine aici: https://forums.rgc.ro/forum/1-despre-chitar%C4%83/

Edited by tudorbog
Link to comment
Share on other sites

Am avut ocazia ca zgrangan putin la Furch-ul lui Felix, e intr-adevar o chitara impresionanta din toate punctele de vedere. Si asta comparand-o cu chitare din 'liga superioara'. Personal am fost foarte placut surprins de o marca de care nici nu stiam ca exista. Merita toata atentia!

 

P.S. Am inteles ca ai vorbit cu Felix intre timp  :yay: 

Edited by sam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.