www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pene Dunlop


Blacklight
 Share

Recommended Posts

Am fost la mcmusic si guitarshop in brasov,si la barbu in sibiu si nici nu au auzit de ele

 

Imi vine greu sa cred , mai ales ca am luat kg intregi de la mcmusic... Daca chiar nu gasesti poti sa cumperi cantitati mai mari de pe ebay si te tine mutla vreme , am facut si faza asta , chiar iesi la preturi mai ok tot cu transport la anumite cantitati .

nu se gasesc penele astea in magazine.eu am luat de la cineva care vinde corzi de chitara(cred ca si siteul si id ul de mail este corzi chitara).avea dunlop tortex de 1,5.cred ca i le am luat pe toate dar asta acum vreo 2 ani

 

Pana si in Mezzoforte Tg.Mures exista penele astea :) la pachet .

Edited by TheZKD
Link to comment
Share on other sites

Imi vine greu sa cred , mai ales ca am luat kg intregi de la mcmusic... Daca chiar nu gasesti poti sa cumperi cantitati mai mari de pe ebay si te tine mutla vreme , am facut si faza asta , chiar iesi la preturi mai ok tot cu transport la anumite cantitati .

 

 

Pana si in Mezzoforte Tg.Mures exista penele astea :) la pachet .

Sa nu fie inteles gresit, dunlop 500 nu am gasit nicaieri,nici pe internet,ultima data cand mi-am luat un set a fost de la un site afiliat cu thomann,site care s-a inchis. Si de cele tortex 3 nu dau nicaieri la grosimea aia. Atentie,tortex 3,nu tortex sharp.

De-aia is eu sictirit :D

Edited by Blacklight
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.