www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Putin Ajutor Va Rog


pollywantsacracker
 Share

Recommended Posts

Buna tuturor!

   Cunoaste cineva un profesor bun de canto in Bucuresti care sa aiba tarife cat de cat accesibile(maxim 60 de lei/ora).Ca si stiluri muzicale as dori pe cineva pentru pop-rock si ceva grunge.Nu am nici un fel de pregatire muzicala pana acum dar am multa pasiune pentru muzica.Am auzit de Crina Mardare si Dana Dorian dar preturile sunt mult prea mari pentru ce imi permit eu.Am vreo sansa sa gasesc un profesor bun care sa ma evalueze corect si sa ma ajute sa-mi dezvolt vocea?Va rog doar comentarii de la cei care ati fost la cineva si ati fost multumiti.Fara reclama proprie.

Pana acum am cautat pe net si singurul care mi se pare interesant e Florin Budnaru.L-am vazut si intr-un spectacol si are o voce foarte  buna dar cred ca el este mai mult pe canto clasic.

Btw e prea tarziu daca ma apuc acum?Am 30 de ani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Daca esti dispus sa faci un drum pana in Ploiesti in fiecare vineri pana mai tarziu (in jurul orei 7 e ultima serie), un domn profesor de canto foarte bun este dl. Irimia de la Palatul Culturii din Ploiesti. Erau multe persoane care veneau din alte orase/sate de langa, so...  Pretul cred ca a ramas 60RON. Insa recomand. Am fost studenta vreo 5 ani, si am asistat la multe schimbari de voce. In bine, evident. inclusiv a mea, sau asa imi place sa cred. :) lectiile incep prin octombrie, btw.

Edited by iulia_i
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.