www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedaltrain Pt Pro Sc Nou-Nout


Recommended Posts

Pret: 600 RON


Localitate: Iasi


Contact: PM


Link producator: http://www.thomann.de/ro/pedaltrain_ptprosc.htm


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand un pedalboard Pedaltrain PT Pro cu soft case. Din pacate pentru mine, am facut masuratorile gresit si m-am trezit cu un pedalboard mult prea mare pentru nevoile mele cand am primit comanda de pe Thomann. Mai apoi am dat de pedalboardplanner.com si mi-am dat seama ca as avea nevoie de un PT-1, maxim PT-2. L-am luat la o singura repetitie, in rest a stat in camera, neatins. Velcro-ul moale a fost lipit complet pe pedalboard, iar din velcro-ul tare am taiat vreo 15 cm maxim, avand in vedere ca deja aveam velcro pe pedale, PT Pro-ul fiind un upgrade de la pedalboardul vechi.  A costat nou 145 + 20(transport) = 165 de euro, adica aproximativ 720 de lei. Eu il dau cu 600 + transport prin FanCourier sau Cargus. Trimit in cutia originala, cu absolut toate accesoriile cu care a venit neatinse, inafara de velcro. Daca e cineva interesat, pun si poze. Arata exact la fel ca in pozele de pe Thomann. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.