www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Meditații Tobe - Brasov; Orice Varsta, Nivel Incepator-Intermediar


Soka Stephanos Drake
 Share

Recommended Posts

Meditații TOBE - BRASOV; Orice varsta, nivel incepator-intermediar.

 

-Despre mine:  Sunt Soka din trupa F.A.N./Fusion Core, am cantat incepand de la trupe accustice la trupe de rock, blues, funk, punk, fusion, metal etc. Am inceput sa cant la diverse instrumente de la 5 ani si cant la tobe de cca 7 ani. Am castigat cu trupa concursul Rock Jazz Folk 2011 Craiova (categoria rock), respectiv locul 3 la concursul Local Heroes din Sfantu Gheorghe in 2011 si locul 3 la concursul Rock in Park 2014 (Arenele Romane, Bucuresti).  Am sustinut concerte in Galati, Targoviste, Bucuresti, Campina, Sibiu, Campulung, Brasov etc. Am cantat in deschiderea concertului aniversar  Grup 74 ( Piata Sfatului Brasov) si la concertul Karnivool (Rockstadt Brasov), am sustinut un concert live/jam session cu Hanno Hoefer (Nightloosers) la club Fiord Targoviste.

 

Scopul meu e sa fie cat mai multi tobosari in Brasov, dat fiind faptul ca sunt foarte multe trupe care duc lipsa de ei. Accept pe oricine care vrea sa invete sa cante la tobe.

Ma simt comfortabil cantand/predand orice gen de muzica, mai putin jazzul/brushes (din pacate inca nu am ajuns sa studiez acest gen).

 

-Despre meditatii: - orele se vor desfasura la locatia mea (o sala de repetitii) sau la cererea studentului, la locatia personala cu conditia sa fie                                         echipata corespunzator.

                               - cer 25 ron/ora, durata unei sesiuni se poate discuta.

                               - programul ramane sa fie discutat.

 

-Contact: - email: akos.suto@gmail.com

                      - puteti sa-mi trimiteti un mesaj pe facebook (facebook.com/soka.drake.3) sau un pm/reply pe rgc.

 

TL;DR: Ofer lectii de tobe in Brasov. Am experienta vasta in a canta diverse genuri muzicale. Am sala echipata dar pot sa ma deplasez la orice locatie. Cer 25 ron/ora.

 

Atasez cateva linkuri la materiale video publicate recent, cu mine la tobe:

 

 

 

Edited by Soka Stephanos Drake
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.