www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Variant Amp - Soldano, Review


AddRien
 Share

Recommended Posts

Era bun si un pic de text, niste impresii, pareri, experienta personala, comparatii cu alte ampuri.

 

In rest e super.

Daca nici din ce se aude nu se poate face o impresie , chiar nu-mi dau seama ce s-ar mai putea scrie !!!

Cine a testat SLO , isi poate da seama rapid ca acest amplificator suna a ... SLO . Foarte reusite trafurile . Dar foarte reusit si amp-ul!  Felicitari !!! 

Tind sa cred ca daca s-ar monta trafuri originale , s-ar auzi identic cu un SLO . 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Daca nici din ce se aude nu se poate face o impresie , chiar nu-mi dau seama ce s-ar mai putea scrie !!!

Cine a testat SLO , isi poate da seama rapid ca acest amplificator suna a ... SLO . Foarte reusite trafurile . Dar foarte reusit si amp-ul!  Felicitari !!! 

Tind sa cred ca daca s-ar monta trafuri originale , s-ar auzi identic cu un SLO . 

 

Probabil nu m-am exprimat bine dar orice review incepe cu o prezentare a produsului. Si apoi urmeaza alte chestii in ordinea fireasca a lucrurilor.

 

Tind sa cred ca sunteti rautacios sau nu ati mai vazut review-uri la amplificatoare. Una din doua.

 

Am observat tipul dumneavostra de discurs si probabil pe viitor nu vom mai comunica.

 

Va doresc sa aveti parte de o luminare care sa va ofere o intelegere corecta a lucrurilor pe viitor.

 

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Amplificatorul e în provincie, departe de București. Când voi avea drum, însă, am să-l aduc să testeze mai multă lume. 

 

Legat de review, poate nu a fost cea mai fericită alegere a titlului, dar, vă spun sincer, nici nu am mai avut să scriu vreo ceva. Sâmbătă am lucrat la clipul ăla toată ziua. Și nu a fost înregistratul, cât editarea video de după, care, deși arată banal, mi-a dat bătăi de cap.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.