www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Tobosar Si Chitarist In Bucuresti


Iuli Arr
 Share

Recommended Posts

Salut!

 

Suntem un vocal/chitarist(22) si un bassist(23) din Bucuresti. Ca nivel pot spune ca suntem intermediari, dar cu program flexibil, deci studiu zilnic.

Cateva trupe de referinta:  Black Sabbath, Firehouse, Poison, Ozzy, Skid Row (in principal 80's). 

Doua aspecte importante sunt :

1. Influentele pot varia in functie de 'chimia' care exista in trupa si de gusturile fiecaruia, deci nu e o treaba stricta. 

2. In ciuda combinatiei pe care am enumerat-o mai sus nu cautam sa atingem un stil pur 80's avand in vedere ca eu sunt Bariton.

 

Deja sunt planificate doua evenimente in afara Bucurestiului la sfarsitul lunii Martie si altele in stand-by.

In concluzie cautam un Tobosar si Chitarist pentru o formula stabila. 

 

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Salut, am 34 de ani, cu experienta de scena si concerte in Turcia si, in ultimele 6 luni, in Bucuresti. Stiu foarte putin romaneste dar, in ciuda acestui fapt, m-am inteles destul de bine cu trupa de cover-uri cu care am colaborat in Bucuresti. Consider ca, muzica are limba ei pentru a fi si a o face inteleasa. Detin 2 seturi de tobe electronice Roland TD4-K/ TD15-K si pedala dubla. Multumesc pentru timpul acordat. O zi cat mai buna. 0720 947 987

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.