www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Compozitor


Mihai Voican
 Share

Recommended Posts

Buna seara,

 

Caut un compozitor. De orice nivel.

 

Nu am pretentii. Am nevoie de cineva care sa stie sa scrie notele corect, nu neaparat sa compuna. Asta fac eu, dar nu am suficienta experienta si pierd prea mult timp chinuindu-ma sa scriu notele.

 

Am cantece personale si doresc sa le fac cum trebuie. Sa le fac compozitia.

 

Va rog, daca sunteti inteserati va astept cu cea mai mare placere.

 

Mi-ar placea sa fiti din Bucuresti. Ar fi mult mai usor sa lucram. Ca veni vorba de "munca", poate fi part-time sau full time job.

Totul depinde de dumneavoastra.

 

Va rog sa vorbim in privat aici sau la adresa mea de e-mail: vmv_industries@yahoo.com

 

O seara placuta,

Cu respect,

Mihai Voican

Link to comment
Share on other sites

Deci...e oare topicul asta mai funny decat ala de acu cativa ani cu " bani din piatra seaca " ?...

 

Eu votez da.

Vad ca ia modelul lui Bach si isi cauta o Anna ca si-a adaugat numai gagici la prieteni in cateva zile de cand s-a inregistrat...

Interesant e ca are bani sa plateasca un 'compozitor' care in loc sa compuna ii scrie lui I IV V I, dar nu are bani sa-si cumpere un midi keyboard

Deci...e oare topicul asta mai funny decat ala de acu cativa ani cu " bani din piatra seaca " ?...

 

Eu votez da.

Vad ca ia modelul lui Bach si isi cauta o Anna ca si-a adaugat numai gagici la prieteni in cateva zile de cand s-a inregistrat...

Interesant e ca are bani sa plateasca un 'compozitor' care in loc sa compuna ii scrie lui I IV V I, dar nu are bani sa-si cumpere un midi keyboard

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Din 2008 abea acum cautati muzician sau a plecat cel -cei  care a lucrat pana acum ..?

 

Eu zic sa cauti  la Conservator sau Faculta de Muzica ..

 

Daca "nivelul" poate fi de "amator "  un student interesat de un castig /venit cred ca gasiti .

 

Aici toata lumea este ocupata sa cante la "Duel  rgc.ro " , Duel TheZDK . cu  si fara BT ..de .siustain si moduri muzicale . lemne . doze .LOL .Adica " toti e chitaristi " .

 

Dar poate gasesti si pe rgc.ro ..

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

Eu votez da.

Vad ca ia modelul lui Bach si isi cauta o Anna ca si-a adaugat numai gagici la prieteni in cateva zile de cand s-a inregistrat...

Interesant e ca are bani sa plateasca un 'compozitor' care in loc sa compuna ii scrie lui I IV V I, dar nu are bani sa-si cumpere un midi keyboard

 

Eu votez da.

Vad ca ia modelul lui Bach si isi cauta o Anna ca si-a adaugat numai gagici la prieteni in cateva zile de cand s-a inregistrat...

Interesant e ca are bani sa plateasca un 'compozitor' care in loc sa compuna ii scrie lui I IV V I, dar nu are bani sa-si cumpere un midi keyboard

Cred ca asta si cauta firma respectiva ..un om care se pricepe ...probabil sa fie si "aranjor"  nu doar sa scrie liniile melodice ,poate si "mixerist" daca este cazul ..

Cum si cu ce "scrie" partitura este treaba lui ..MIDI keyboard  , Audio-MIDI converter , si ce mai exista pana la |cu creionul pe hartie " ..hehe

cine are timp si se pricepe   ...poate sa castige un ban ( sau/si experienta  ) exersand-usi talentul .utilizand cea ce a acumulat  teoretic si practic ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.