www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Procesor Digitech Rp 150 Urgent


Recommended Posts

Pret: 200 RON


Localitate: Alba Iulia


Contact: 0746042202


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Nu accept schimburi

In primul rand sper sa nu incalc vreo regula ca sunt foarte nou, nu am prea folosit acest forum, rog sa imi fie atrasa atentia cu orice prostie pe care o fac.

Procesorul l-am cumparat in jur de 4 ani, nu cred ca a implinit inca 4 ani, este intr-o stare impecabila cred ca mai are foliile pe ecran. Eu l-am folosit foarte foarte sumar si doar in camera mea, fara liveuri fara nimic apoi am trecut pe analogic(inca am si cutia intacta). Din ce am vazut pe piata acum pretul produsului nou este de 500 de lei (cu o oarecare marja de eroare) eu l-am cumparat la 550 de lei plus transport. Ofer la el un cablu si alimentatorul. Pretul meu final ar fii de 200 ron (pt ca am nevoie sa strang o suma fixa de bani) dar daca este nevoie pot sa il las la 200 ron cu tot cu transport(de asemenea cine cunoaste mai bine piata va rog sa imi atrageti atentia sau sa-mi oferiti cateva indrumari si in ceea ce priveste pretul). Se poate testa in alba iulia, oricum garantez personal ca nu are nimic; calitativ este ca si celelalte procesoare din seria rp. Este extraordinar pt incepatori sau nivel mediu gen cantat in baruri, puburi case de cultura etc.

Astept feedback si in caz ca uit sa verific forumul prea des , nr de telefon este 0746042202

post-31070-0-59977900-1422264303_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.