www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Benzi Desenate Din America


 Share

Recommended Posts

Vand 5 reviste de benzi desenate, cumparate din America. Se prezinta in stare foarte buna, vin in folia originala, iar unele au si un carton pe dedesubt pentru 50 de lei bucata sau daca se cumpara tot pachetul fac o reducere. Pretul se poate negocia putin. Ofertele posibile prefer sa fie propuse pe PM pentru a pastra topicu-ul curat.

Edited by Kibis44
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu vroiam sa le cumpar pentru fiul meu de 9 ani, calitativ sunt altceva decat ce gasesti la noi si cred ca s-ar bucura.

insa repet, nu avem o cultura ca cea din America unde se colectioneaza orice, si este pastrat in conditii optime pentru 10 ani le vinzi si te imbogatesti.

conform pret afisat pe ele au costat 2,99US, si in conditiile astea (daca includ si drum sau alte lucruri) pot sa iti ofer max 30 lei. pot platii in avans si le trimiti pe posta romana (este 2 lei transportul).

Link to comment
Share on other sites

eu vroiam sa le cumpar pentru fiul meu de 9 ani, calitativ sunt altceva decat ce gasesti la noi si cred ca s-ar bucura.

insa repet, nu avem o cultura ca cea din America unde se colectioneaza orice, si este pastrat in conditii optime pentru 10 ani le vinzi si te imbogatesti.

conform pret afisat pe ele au costat 2,99US, si in conditiile astea (daca includ si drum sau alte lucruri) pot sa iti ofer max 30 lei. pot platii in avans si le trimiti pe posta romana (este 2 lei transportul).

Pe una apare ca a costat si 75 de centi, dar este facuta in 89 ( chiar acum am verificat). Am un prieten ce are cam 60+ de reviste din aceestea, el fiind colectionar. Mi-a recomandat sa le dau undeva pe la 10-20 de dolari/ bucata... Intr-adevar calitatea este mult mai buna decat ce gasesti pe piata romaneasca. Cred ca cea mai noua din colectie are 10 ani vechime 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.