www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Diverse Echipament De Vanzare !


Heruvimium
 Share

Recommended Posts

Pret: 1


Localitate: Suceava


Contact: electrosfera2004@yahoo.com


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Accept schimburi

Vand din ce mai am pe acasa, urmatoarele :

 

- Samson SM10 nou - nout (il dau pt ca vreau sa cumpar o interfata audio, gen Focusrite Saphire PRO 40, Motu 828mk2 sau Mk3, etc) - la thomann nou e 250 euro + 20 transport = 270 euro, la mine - 175 euro, transport inclus.

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 50 euro

 

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 75 euro

 

- Un display pt un Roland Alpha Juno, dar fara backlight. - 40 euro

 

- Un sampler Yamaha A4000, cu o multime de acceosrii si extrase incluse, stare foarte buna - 235 euro

 

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 135 euro

 

- Un mouse de gamer Rockat Kone XTD, folosit foarte putin de mine, stare foarte buna, pachetul original - 100 euro nou, la mine - 60 euro

 

- Un mixer Yamaha MG10/2 cu alimentator, stare foarte buna - 100 euro

 

- Un mixer Mackie 1642 Vlz Pro, stare estetica buna, tehnic e defect. A inceput sa piarda semnalul la canalul din stanga, apoi la cel din dreapta, isi revenea dupa un Boost de volume, insa dupa ce l-am dus la 2 meseriasi, nici unul nu a gasit ceva probleme concrete. Nimic ozidat prin interior, nimic varsta pe acolo, nimic afumat sau ars, doar ca nu vrea sa se dea pe brazda si gata smile.png.pagespeed.ce.6NyMHoRtUg.png. - 135 euro

 

- orga ruseasca si vocoder, Elektronika em26 cu husa originala, partial functional (cam 40%) - 90 euro

 

Preturile sunt negociabile, la achizitie multipla discount semnificativ, eventual transport gratis, etc etc. Ca de obicei , inainte e cumparare, se vor oferi poze, demo-uri video, etc, astfel incat sa fie toata lumea feiricita :D

 

Oferte de schimb sau de cumparare doar pe privat va rog.

 

Multumesc

 

cu respect

 

=Mihai=

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Reduceri de pret :

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 200 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 300 ron

- Un display pt un Roland Alpha Juno, dar fara backlight. - 155 ron

- Un sampler Yamaha A4000, cu o multime de acceosrii si extrase incluse, stare foarte buna - 950 ron

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 550 ron

- Un mouse de gamer Rockat Kone XTD, folosit foarte putin de mine, stare foarte buna, pachetul original - 100 euro nou, la mine - 250 ron

 

- Un mixer Yamaha MG10/2 cu alimentator, stare foarte buna - 400 ron

- Un mixer Mackie 1642 Vlz Pro, stare estetica buna, tehnic e defect. A inceput sa piarda semnalul la canalul din stanga, apoi la cel din dreapta, isi revenea dupa un Boost de volume, insa dupa ce l-am dus la 2 meseriasi, nici unul nu a gasit ceva probleme concrete. Nimic ozidat prin interior, nimic varsat pe acolo, nimic afumat sau ars, doar ca nu vrea sa se dea pe brazda si gata. Are prin unele locuri si urma de rugina smile.png.pagespeed.ce.6NyMHoRtUg.png. - 420 ron

 

- orga ruseasca si vocoder, Elektronika em26 cu husa originala, partial functional (cam 40%) - 350 ron

 

Preturile sunt negociabile, la achizitie multipla discount semnificativ, eventual transport gratis, etc etc. Ca de obicei , inainte e cumparare, se vor oferi poze, demo-uri video, etc, astfel incat sa fie toata lumea feiricita biggrin.png.pagespeed.ce.TD0CiQkTP5.png

 

Oferte de schimb sau de cumparare doar pe privat va rog.

 

Multumesc

 

cu respect

 

=Mihai=

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Elektronika Em26 s-a vandut, mai sunt restul :

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 200 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 300 ron

- Un display pt un Roland Alpha Juno, dar fara backlight. - 155 ron

- Un sampler Yamaha A4000, cu o multime de acceosrii si extrase incluse, stare foarte buna - 950 ron

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 550 ron

- Un mouse de gamer Rockat Kone XTD, folosit foarte putin de mine, stare foarte buna, pachetul original - 100 euro nou, la mine - 250 ron

 

- Un mixer Yamaha MG10/2 cu alimentator, stare foarte buna - 400 ron

- Un mixer Mackie 1642 Vlz Pro, stare estetica buna, tehnic e defect. A inceput sa piarda semnalul la canalul din stanga, apoi la cel din dreapta, isi revenea dupa un Boost de volume, insa dupa ce l-am dus la 2 meseriasi, nici unul nu a gasit ceva probleme concrete. Nimic ozidat prin interior, nimic varsat pe acolo, nimic afumat sau ars, doar ca nu vrea sa se dea pe brazda si gata. Are prin unele locuri si urma de rugina smile.png.pagespeed.ce.6NyMHoRtUg.png. - 420 ron

 

Preturile sunt negociabile, la achizitie multipla discount semnificativ, eventual transport gratis, etc etc. Ca de obicei , inainte e cumparare, se vor oferi poze, demo-uri video, etc, astfel incat sa fie toata lumea feiricita biggrin.png.pagespeed.ce.TD0CiQkTP5.png

 

Oferte de schimb sau de cumparare doar pe privat va rog.

 

Multumesc

 

cu respect

 

=Mihai=


Pt moment pretul Sampler-ului Yamaha A4000 scade la 750 ron cu toate accesoriile incluse:

 

- Harddisk Ibm Travelstar, 10gb, 4200 rpm.

- 3X32 mb ram + 4 Mb ram ;

- AIEB 1  board

- ASIB 1 scsi board.

- the original 8 cd`s Yamaha library

- 1 iomega zip drive with power supply

- 8 zip disks

- 3 different scsi cables

 

Pt restul UP ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Preturi noi :

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 200 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 250 ron

- Un display pt un Roland Alpha Juno, dar fara backlight. - 135 ron

- Un sampler Yamaha A4000, cu o multime de acceosrii si extrase incluse, stare foarte buna - 650 ron

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 450 ron

- Un mouse de gamer Rockat Kone XTD, folosit foarte putin de mine, stare foarte buna, pachetul original - 100 euro nou, la mine - 225 ron

 

- Un mixer Yamaha MG10/2 cu alimentator, stare foarte buna - 395 ron

- Un mixer Mackie 1642 Vlz Pro, stare estetica acceptabila, tehnic e defect. A inceput sa piarda semnalul la canalul din stanga, apoi la cel din dreapta, isi revenea dupa un Boost de volume, insa dupa ce l-am dus la 2 meseriasi, nici unul nu a gasit ceva probleme concrete. Nimic ozidat prin interior, nimic varsat pe acolo, nimic afumat sau ars, doar ca nu vrea sa se dea pe brazda si gata. Are prin unele locuri si urma de rugina smile.png.pagespeed.ce.6NyMHoRtUg.png. - 350 ron

 

Preturile sunt negociabile, la achizitie multipla discount semnificativ, eventual transport gratis, etc etc. Ca de obicei , inainte e cumparare, se vor oferi poze, demo-uri video, etc, astfel incat sa fie toata lumea feiricita biggrin.png.pagespeed.ce.TD0CiQkTP5.png

 

Oferte de schimb sau de cumparare doar pe privat va rog.

 

Multumesc

 

cu respect

 

=Mihai=

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mai sunt valabile urmatoarele :

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 200 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 250 ron

- Un display pt un Roland Alpha Juno, dar fara backlight. - 135 ron

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 450 ron

- Un mouse de gamer Rockat Kone XTD, folosit foarte putin de mine, stare foarte buna, pachetul original - 100 euro nou, la mine - 225 ron

 

- Un mixer Yamaha MG10/2 cu alimentator, stare foarte buna - 395 ron

- Un mixer Mackie 1642 Vlz Pro, stare estetica acceptabila, tehnic e defect. A inceput sa piarda semnalul la canalul din stanga, apoi la cel din dreapta, isi revenea dupa un Boost de volume, insa dupa ce l-am dus la 2 meseriasi, nici unul nu a gasit ceva probleme concrete. Nimic ozidat prin interior, nimic varsat pe acolo, nimic afumat sau ars, doar ca nu vrea sa se dea pe brazda si gata. Are prin unele locuri si urma de rugina smile.png.pagespeed.ce.6NyMHoRtUg.png. - 350 ron

 

Preturile sunt negociabile, la achizitie multipla discount semnificativ, eventual transport gratis, etc etc. Ca de obicei , inainte e cumparare, se vor oferi poze, demo-uri video, etc, astfel incat sa fie toata lumea feiricita biggrin.png.pagespeed.ce.TD0CiQkTP5.png

 

Oferte de schimb sau de cumparare doar pe privat va rog.

 

Multumesc

 

cu respect

 

=Mihai=

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Preturi noi:

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 195 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 200 ron

- Un display pt un Roland Alpha Juno, dar fara backlight. - 130 ron

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 350 ron

- Un mouse de gamer Rockat Kone XTD, folosit foarte putin de mine, stare foarte buna, pachetul original - 100 euro nou, la mine - 200 ron

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

"- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 135 euro"

 

Nu vreau sa iti stric topicul sau vanzarea, dar un amanunt legat de asta e binevenit: dupa o cadere de tensiune am patit si eu asa ceva si s-a dovedit a fi alimentarea cu protectie cu tot. Din pacate, ele sunt

in asa fel facute incat inlocuirea, depanarea sa fie facute greu sau deloc. Eu am gasit toata placa, originala, prin america si m-a costat cam 120 de dolari sa o aduc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu pretul l-am pus mai mult pt una functionala, iar cealalata, ce o mai fi avand bun prin ea , pt piese :).

 

Multumesc de informatii Alexandru,  insa dupa cum am spus, nu am pus anuntul cu gandul ca a doua mai are scapare...de obicei stiu ca atunci cand iese fum, cam atat i-a fost :))

 

Dar ca sa lamuresc si momentul cand s-a intamplat....Asta era anul treuct, sau acu 2 ani in vara cred, la campionatul mondial, la meciul  germania-brazilia. Tin minte, pt ca ma pregatisem sa vad un meci super, si cand au inceput nemtii sa le dea fara numar la brazilieni, mai tare mi-a fost ciuda de boxa prajita , daca nu era meciul, nu o prajeam :))). Boxa am prajito din cauza ca nu aveam mixer, si voiam sa aud meciul pe boxa mare. Asa ca prima boxa am bagat-o direct in placa de sunet, iar la a doua, de obicei o aveam izolata cu un fel de capac de hartie facut, ca sa nu se atinga de unitatea PC sa faca masa, si foc de artificii. Eh, in seara aia, m-am grabit , am uitat de cea neizolata, a facut masa, de vreo 3 ori am auzit un parait puternic, si nu stiam ce poate fi, pana sa ma dumiresc, am auzit un pocnit, nu prea tare, un sfarait, si splendidul fum de tabara din tweeter-ul norocos :). Acum ce s-o fi ars, ce nu, nu mai stiu.

 

Deci daca cineva, face aceeasi inventie ca mine, si o sa aiba nevoie de o boxa dupa, cu placere i-o trimit, mai scad din pret, etc...A nu se considera UP, doar am vrut sa raspund colegului :)


- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 185 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 185 ron

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 330 ron

- Un mouse de gamer Rockat Kone XTD, folosit foarte putin de mine, stare foarte buna, pachetul original - 100 euro nou, la mine - 185 ron

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mai sunt disponibile urmatoarele:

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 185 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 185 ron

- O pereche de monitoare de studio, Alesis M1 Active MK2, insa la una din boxe am pus-o in scurt dintr-o prostie, si a iesit fum din ea. Cealalta merge brici, ambele stare estetica cam 8 din 10 - 330 ron

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mai sunt disponibile urmatoarele:

 

- Pedala de Phaser, Electrohramonix Smalstone EH4800, nu varianta asta noua, ci aia originala, nu are alimentator, merge si pe baterii, are si capacelul la baterii, si e in stare foarte buna - 185 ron

- O placa de baza de Korg Wavestation, stare foarte buna, vanzatorul mi-a zis acum vreo 3 ani ca merge brici, insa sincer, nici nu a fost desigilata - 185 ron

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.