www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Thomann


zTeoz
 Share

Recommended Posts

Salut! Sunt nelamurit in legatura cu magazinul thomann,daca cumpar ceva de aici pe langa transportul de 20€ platesc ceva la vama? Am vazut ca sunt niste preturi mai accesibile decat in magazinele noastre,chiar daca platesti transportul 20 de euro tot iesi mai ieftin, dar daca trebuie sa platesti si la vama.......

Link to comment
Share on other sites

@zTeoz: am comandat recent de la ei si mi-a venit produsul la usa prin UPS. Fata de cat imi iesea pretul pe site cu tot cu transport am mai platit cu vreo 5 lei in plus, sau ceva de genul asta. Oricum, scria pe site ca se pot adauga unele taxe suplimentare la livrarea prin UPS, insa nu cred ca e vorba de taxe vamale. In orice caz, nu-ti face griji in privinta asta.

Edited by mike_KidLazy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salut,

Are cineva idee cam cat costa returul unei chitare in caz ca o comand si nu-mi place ceva la ea?

Multumesc

 

Salut!

 

Daca produsul este returnat in primele 14 zile, transportul este platit de catre Thomann, dupa 14 zile transportul  il plateste cumparatorul [aceasi suma pe care ai platit o la venirea coletului - 20 EUR]  - astea sunt informatiile trimise de catre ei, nu stiu daca este in totalitate asa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.