www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Problema de ordin tehnic


Cosu
 Share

Recommended Posts

Datorita unei probleme aflate intre monitor si scaun (a se citi Cosu e unul dintre cei mai mari boi in viata) mesajele + atasamentele aferente ce au fost postate intre 5.00 AM 19 Iulie 2005 si 1.40 AM 20Iulie 2005 au fost pierdute.

 

Vina imi apartine in intregime. Injuriile si castanele se vor trimite exclusiv mie. Sper sa nu se mai repete si mai sper ca o sa iertati cumva aceasta scapare nedorita.

 

Toate cele bune,

 

Cosmin

Link to comment
Share on other sites

Datorita unei probleme aflate intre monitor si scaun (a se citi Cosu e unul dintre cei mai mari boi in viata) mesajele + atasamentele aferente ce au fost postate intre 5.00 AM 19 Iulie 2005 si 1.40 AM 20Iulie 2005 au fost pierdute.

 

Vina imi apartine in intregime. Injuriile si castanele se vor trimite exclusiv mie. Sper sa nu se mai repete si mai sper ca o sa iertati cumva aceasta scapare nedorita.

 

Toate cele bune,

 

Cosmin

12031[/snapback]

 

 

Cosule, nu te da bre cu capu' de monitor :)

Cine mai are tangenta cu abacu (a se citi calculatoru' :( ) te va intelege sigur :) ca pe totzi ne maninca deshtele' cateodata

Asta sa fie singura noastra problema :)

Good luck

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.