www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Hughes&kettner Vortex Head&cab


Recommended Posts

Fara suparare, dar cu atat s-a vandut in stare foarte buna, ale tale par a fi trecute printr-un incendiu, sau depozitate in aer liber. Mi-e teama sa nu fie difuzoarele cu probleme, ca alte detalii evident ca nu dai despre el, probabil sa fie supriza pentru cumparator dupa ce-l cumpara. 

Edited by Cryptopsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ai vrea tu sa ai o scula ca si asta cryptoPsyhopatule.

tepele luate de la noi?de la mine?cand?cu ce?asta e comunitatea chitaristilor?mai bine face un dusman decat o prietenie cu 3 replyuri.bafta si te rog nu mai scrie la topic pt ca nu cumperi nimic.si din ce am vazut ce scule ai in posesie si ce vinzi  :nay: .mai ales incubatorul de gaini la 60 ron.e cel mai tare.probabil ai  nr de serie si acte .bafta!

Link to comment
Share on other sites

ai vrea tu sa ai o scula ca si asta cryptoPsyhopatule.

tepele luate de la noi?de la mine?cand?cu ce?asta e comunitatea chitaristilor?mai bine face un dusman decat o prietenie cu 3 replyuri.bafta si te rog nu mai scrie la topic pt ca nu cumperi nimic.si din ce am vazut ce scule ai in posesie si ce vinzi  :nay: .mai ales incubatorul de gaini la 60 ron.e cel mai tare.probabil ai  nr de serie si acte .bafta!

 

și tot pe mine mă declari psihopat. 

 

Am mentionat expres, de la voi, băieți tăcuți, care nu dați detalii despre ce vindeți. 

 

E așa de greu să detaliezi ce vinzi aici? Da, aveam de gând să iau cabinetul, dar la cum arată a fi depozitat m-am liniștit, și la felul cum gândești m-am liniștit și mai mult. Bafta la vandut oua kinder. 

Link to comment
Share on other sites

da,probabil la voi nu se intelege ce inseamna uzura normala...........ce detalii mai vrei?cabinetul suna foarte bine si headul la fel.credeai ca scriu uzura normala si o sa iei o scula stricata?pt tine nu e de vanzare,OK?oricum tu cu.mperi intotdeauna marci grele ca Kemper si Randall.si vinzi cutii head si ampuri portabile de 5 roni.

Edited by kovacsistvan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.