www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Electronist Timisoara


Edmond
 Share

Recommended Posts

Ziua buna,

 

Cum din nefericire electronistul (nea Romica) care-mi repara ampurile pe lampi a murit anul trecut, din pacate nu am mai gasit pe nimeni priceput in Timisoara care sa stie a repara profi un amp pe lampi. Asadar rog colegii de pe forum sa ma ajute in privinta asta cu un om de incredere si priceput care sa faca un lucru bine si trainic prin Timisoara. Merci frumos!

Link to comment
Share on other sites

Merci frumos de raspunsuri.

 

Am mai vorbit cu Razvan acum ceva vreme si el nu se baga la tuburi.

Cat despre VioBio nu ma indoiesc de pricepera omului, insa am mai trimis ampuri la reparat in Bucuresti, la dl. Panaitescu si sincer, costurile devin destul de ridicate. Asadar as prefera ceva local, sau Arad, Lugoj, oricum sa fie in apropiere. 

Edited by Edmond
Link to comment
Share on other sites

 

Am mai vorbit cu Razvan acum ceva vreme si el nu se baga la tuburi.

 

 

Ai inteles gresit . Nu FAC chestii cu tuburi!(era vorba ca vroiai un pre multicanal fulltube...strict de aia ziceam ca nu ma bag la facut asa ceva) nu ca nu ma pot uita la o diagnosticare(care nu te costa nimic), sau posibila reparatie daca ,,vad problema", la o scula existenta :)

 

Am mai reparat  chiar din oras, si nu e singurul la care m-am uitat/rezolvat. Vb pe PM daca nu te poate ajuta altcineva , macar e worth a look if all else fails

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.