www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
KeopsAxx

expirat schimb [EXPIRAT] Line6 Pod Hd300 Cu Lin6 Pod X3 Live

Recommended Posts

Pret: 900 RON

Link producator: http://line6.com/support/manuals/podhd300

Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi

Vând/schimb procesorul menționat în titlu în stare perfectă de funcționare și în stare bună și ca aspect (excepție fac doar 2 zgârieturi ce se vor vedea din pozele pe care le voi posta când voi ajunge la sala de repetiție, cât de curând). 

Lucrează excelent, este foarte versatil, are și funcția de looper, și se poate folosi și ca placă audio externă, iar software-ul lui (gratuit, de pe site-ul producătorului) permite reglaje mai detaliate (mai multe simulări de amplificatoare, setări de cabinete, microfoane, etc). 

Are alimentatorul original și este foarte posibil să mai am și cutia lui (am s-o caut și revin cu detalii). 

Sunt interesat în principal de un schimb cu un Lin6 Pod X3 Live, dar puteți veni și cu alte oferte și vă răspund cu plăcere, poate mă tentează ceva! 

Motivul vânzări/schimbului este că în primul rând am nevoie de un procesor care are și buclă de efecte și în al doilea rând faptul că trebuie să apăs pe 2 footswitch-uri în același timp că să schimb bank-ul, pe mine personal mă deranjează(Când l-am cumpărat am presupus că nu mă va încurca așa de rău). 

Transportul se face 50/50. 

În cazul cuiva care dorește să-l cumpere, prețul menționat nu este negociabil! Nu mă grăbesc deloc să-l dau!

Mă puteți contacta la telefon sau aici.

Popa Răzvan Adam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.