www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ofer Pentru Orga


seek.bike
 Share

Recommended Posts

http://www.amazon.co...ElectricGuitar

 

Posed o chitara Johnson solara 910 neagra cu auriu si un procesor Line6 pod x3 live

 

Vreau sa'mi schimb setul cu alt tip de instrument si m'am gandit sa trec la orga

 

Ofer la schimb pachet complet , am chitara cu husa cu procesor cu cabluri cu amplificator , cutie , carticele bla bla . Tot ce este nevoie pentru a intra intr'o trupa.

 

Chitara este in stare impecabila , am folosit'o doar in casa si la vreo 2-3 repetitii

Procesorul este tot asa , in stare foarte buna , are o zgarietura pe plasticul din spate dar nu incomodeaza cu nimic , in rest este impecabil

Ambele in combinatie functioneaza ireprosabil , atingandu-se tonuri tip slash , gary moore foarte usor dar si alte genuri de muzica , procesorul fiind foarte versatil.

 

Pe langa chitara si procesor mai pot oferi un amplificator provizoriu.Este vorba de un taifun de 40 de watti care merge doar pe clean(oricum doar asta ne intereseaza avand in vedere ca il folosim pentru procesor) , nu arata prea bine amplificatorul avand in vedere ca are vreo 20 de ani de cand a fost fabricat si are mici probleme la potentiometrii.Se poate face treaba buna din el daca pune mana pe el cineva mai priceput ca mine.

 

Sper ca postez unde trebuie, ma intereseaza doar orga , nu vreau alt tip de instrument . Cine este interesat si doreste mai multe poze ma poate contacta la numarul de telefon afisat si discutat apoi prin email sau la fata locului.

 

Orga vreau sa fie impecabila sau cel putin in aceeasi stare ca instrumentele mele si valoarea sa echivaleze ce ofer eu (estimez pachetul meu cam la 20 de milioane)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.