www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Cauta Basist! (Prahova/bucuresti--Va Luam Cu Masina De Unde O Fi)


iulia_i
 Share

Recommended Posts

Se cauta basist pentru un proiect pentru cantat prin restaurante de "clasa" (ca sa zic asa). Repertoriul unul destul de fin ales. Oamenii asculta jazz, rock progresiv si d-astea. Media de varsta pe la 25-30 de ani. Materiale audio (dar din proiecte diferite) se trimit prin mail la cerere.

Se repeta undeva pe langa Ploiesti, vreo 10 minute distanta cu masina, dar se cauta oameni de unde or fi ei, daca sunteti din alta parte (Bucuresti etc) exista o masina si va fi folosita!

Edited by iulia_i
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Se cauta basist pentru un proiect pentru cantat prin restaurante de "clasa" (ca sa zic asa). Repertoriul unul destul de fin ales. Oamenii asculta jazz, rock progresiv si d-astea. Media de varsta pe la 25-30 de ani. Materiale audio (dar din proiecte diferite) se trimit prin mail la cerere.

Se repeta undeva pe langa Ploiesti, vreo 10 minute distanta cu masina, dar se cauta oameni de unde or fi ei, daca sunteti din alta parte (Bucuresti etc) exista o masina si va fi folosita!

Buna, Iulia !  Iti amintesti ce mi-ai spus pe la-nceputul verii, cand ai refuzat propunerea pe care ti-am facut-o, pt. a canta impreuna, spunandu-mi ca te lasi de cantat, suparata ca te-a respins tipa de la preselectiile pt. "Vocea Romaniei" ?  Iti aduc eu aminte: ai spus ca daca vreodata te vei reapuca de cantat, eu voi fi primul pe care-l va cauta pt. a face ceva impreuna...!  Ei, si iata, ce postare gasesc eu aici...? Deci, proiect pt. restaurante de "clasa", cu repertoriu fin..., bassistul poate fi si din Bucuresti... Si cu promisiunea pe care mi-ai facut-o cum ramane ???

Link to comment
Share on other sites

Slapbass: nefiind proiectul meu eu dau mai departe mesajele pe rand, momentan s-a gasit un basist si va fi "testat" maine din cate am inteles.

Imi cer scuze ca nu raspund la timp tuturor. sa vad cum iese maine treaba si te anunt !

Edited by iulia_i
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.