www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 58 (de Craciun)


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest hazzard

m-as baga si eu.dar nu-mi merge recoederul.si nu pot inregistrata chitara.damn...poate imi ziketi voi ce sound recorder sa folosesc.ca ala din windows nu merge.

Edited by hazzard
Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite!!!

 

Am pus si eu o frecangeala....dar nu dati cu pietre ca eu sunt baterist, dar mi-a facut placere sa ma distrez....acum cine recunoaste temele din "solouri"??? dahhhhhhh....

 

si bemol...dati-o'n tolba mosului......

 

 

PS cu toba dau mai bine...(zic eu...)

RGC_1_.ro___Duel_de_Craciun.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

deci... dupa ce m`am facut de rusine cu prima incercare.. m`am gadnit sa mai studiez ceva,... si ca sa`mi salvez pielea o sa postez o alta varianta... sper sa nu ma dati afara de pe forum... da` celalalta era chiar un jaf...si recunosc... nici asta nu cred ca e mare diferenta... doar ca suna un pic altfel...

 

So, here goes nothing!

 

Link to comment
Share on other sites

deci... dupa ce m`am facut de rusine cu prima incercare.. m`am gadnit sa mai studiez ceva,... si ca sa`mi salvez pielea o sa postez o alta varianta... sper sa nu ma dati afara de pe forum... da` celalalta era chiar un jaf...si recunosc... nici asta nu cred ca e mare diferenta... doar ca suna un pic altfel...

 

So, here goes nothing!

fi atent

 

piesa este in Bb .......acordurile .Bb/Eb/F .......Bb/Eb/Cm F... :// la breack Gm/F/Gm/F /Eb/F/Eb/Bb.....partea finala.... Bb/Eb Bb/Eb Bb/Cm F ://

 

prima data repeta armonia apoi fa ceva arpegii din arpegii poti sa construiesti un solo

 

asculta si piesa originale pe undeva pe net...Paul Young ...Christmas Time ( parca ) eu am auzit-o la radio pe vremuri ,cantaret cu o voce super...o piesa frumoasa de craciun..

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.